Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen naptejet vegyek?

Milyen naptejet vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny a bőröm naptej nélkül napon gyakorlatilag 10 perc alatt már leégek szóval különösen érzékeny vagyok. Tudnátok ajánlani valami erős naptejet ami nem is egy vagyon? Sajnos már évek óta félek strandokra menni mert nagyon sok rossz tapasztalatom van a megégéssel és jó lenne már valami erős naptej.

2013. jún. 17. 16:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és zsíros is a bőröm ha ez számít.
2013. jún. 17. 16:51
 2/2 anonim válasza:
Jó hogy írtad hogy zsíros a bőröd mert akkor inkább spray formában vedd meg a naptejet.Konkrétan nem tudok ajánlani márka szerint de mindenképp 30+ vagy 50+ legyen és jó minőségű. És még egy tipp, szerintem próbáld ki a babáknak készült fényvédőket mert azok nagyon jól védnek (hisz nekik rendkívül érzékeny a bőrük), saját tapasztalat nekem bevált. :)
2013. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!