Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Wax, hab, lakk vagy zselé?...

Wax, hab, lakk vagy zselé? Nemtudom eldönteni, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Igazából úgy szeretném a hajam megcsinálni , hogy az első feltúrásra megálljon a haj és tudjam magamnak formázni.Viszont nem szeretném hogy nagyon csillogjon és ne legyen kemény, hanem inkább az a természetes állagú haj lenne jó.Ezt melyikkel tudnám elérni? Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 19. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Waxszal, ha fiú vagy, vagy rövid hajú lány.

A zselé vizes állagú,szóval attól kemény lesz és fényes, a hab csak tartást ad, de puha marad a hajad. Illetve az nedves hajra kell tenni és utána szárítani. A lakk, fixszál, szóval ha kész a frizura befújod. Attól függ, hogy kemény lesz, vagy nem, hogy milyen erősségűt használsz. A wax jó lehet, ha rövid a hajad, hosszúra nem tudod használni

2013. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fiú vagyok , elfelejtettem leirni:) , igazából tartást adjon de azért 1 lenge szél ne szedje szét:D
2013. jún. 19. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

akkor wax, azt később is formázhatod és a száraz hajra rakjad. Annak olyan gumis állaga van és az a jó. De ebből is van sokféle, erős,gyenge,extra erős..stb.

A hab is jó lehet, de az másnap elfekheted és akkor újra vizes kézzel formáznod kell,meg azt ugye szárítás előtt használod.

Mondjuk, ha dean winchesteres hajad van, akkor wax, ha meg, sam winchesteres akkor hab.

2013. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az első:) kösz a segitséges , hálás vagyok:D
2013. jún. 19. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Én waxot használok lány rövid hajjal. Szerintem azt a legkönyebb formázni, természetes a hatása. Viszont arra figyelj, hogy kis mennyiséget jól oszlas el a kezeden, mielőtt a hajadra teszed, különben olyan hatása lesz, mintha zsíros lenne a hajad
2013. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dangergyerek válasza:
Amikor belőtted waxot tegyél rá ha van valami igazitsd meg utana hajlakk.
2015. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!