Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Apró szőke szőrök vannak az...

Apró szőke szőrök vannak az államon (sajna eléggé sok), mit lehetne velük csinálni? Ha leszedem gyantával nem fog megerősödni egy idő után? 26/L

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 05:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az AVON-nak van egy nagyon jó arcszőrtelenítő krémje, kicsike de sokáig elég. Sokkal humánusabb mint a gyanta és ha egyszer leszeded vele, sokáig szép marad.
2013. jún. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom,hogy gyantázd.A korodban ez előfordul,hogy az arc is pihésedik.Nem lehet legyantázni mindenhol.
2013. jún. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van. A vicc, hogy csak pár hónapja vettem észre, pedig biztos, nem mostanában nőtt oda.


Én nem szedem le. Mégis ki nézegetné az állam alatt? Ha nekem ennyi évembe került észrevenni úgy, hogy sminkelésből kifolyólag gyakran bámulom magam nagyítós tükörbe... akkor a többi embernek se fog feltűnni, aki csak néhány lépésből lát.


28N

2013. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!