Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » MI a véleményetek a GARNIER...

MI a véleményetek a GARNIER Ultra Doux Regeneráló sampon Avokádó és karité Regeneráló sampon és balzsamjáról?

Figyelt kérdés

Belinkelem ide a képét, ha esetleg valaki nem tudná hogy néz ki:

[link]


[link]


Nekem eléggé szénaboglyás a hajam a tapintása olyan mint a dróté :) Szerintetek puhává varázsolja a hajkoronámat?



2013. jún. 20. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én Ultra Douxot használok, és nekem bevált. Persze csak akkor jó, ha balzsammal használod, mert valójában attól lesz puha a hajad, nem a sampontól. Nagyon jó az illata, és sokáig kitarz. Szerintem vedd meg :)
2013. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És milyen fajtát használsz ,mert az Ultra Doux-nak van sok féle változata.Milyen a hajtípusod? Szálkás,sima ,....?

:)

2013. jún. 21. 10:35
 3/6 anonim válasza:

Én csak a sampont használtam, de teljesen meg voltam vele elégedve. Azt nyújtotta amit ígért, és tényleg nagyon puha lett tőle a hajam, bár kicsit mintha fokozta volta a zsírosodát.

Egyébként nekem gyorsan zsírosodó, vastagszálú, dús hajam van. :)


14/L

2013. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvenc samponom :)

Igaz, hogy én a balzsamját nem próbáltam, de a samponból már 2dobozzal elhasználtam, most tervezem megvenni a harmadikat. Nekem nagyon dús és vastagszálú göndör hajam van, amit a sok vasalással sikeresen eltörtem :S már nagyon durva tapintású volt, de ez a sampon nagyon szépen rendbe hozta. Puha és fényes lett tőle a hajam. az illata pedig isteni :)

2013. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok.Remélem az én hajamat is puhává varázsolja.
2013. jún. 21. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nah..milyen a sampon?használt?:)
2013. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!