Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki, hogy nem zavar a striám?

Ciki, hogy nem zavar a striám?

Figyelt kérdés
A csípőmön és a fenekem fölött van 14 éves korom óta. Most 27 vagyok.
2008. jún. 22. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar, nekem 12 éves korom óta vannak, elfogadtam magam úgy, ahogy vagyok. Szerintem ez az egész stria-és narancsbőr-őrület csak a pánikkeltésre megy rá, amin a személyi edzők, diétás szakácskönyvírók és a plasztikai sebészek nyernek, viszont rengeteg nőt tesznek ezzel boldogtalanná. Akik bedőlnek, azok persze vagyokokat költenek különféle kezelésekre, véleményem szerint teljesen feleslegesen. Inkább örülj neki, hogy te nem tartozol közéjük! :)
2008. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem olyan striák mint amik szülés után jönnek elő. Azok az igazi striák. Az már zavarna szerintem.
2008. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van 13 éves korom óta a hasamon és a felkaromon. Egy nyár alatt nőttem nagyon sokat, ahogy ez szokott lenni és akkor alakultak ki.

Most vagyok 25 éves és kb két éve tudtam csak elfogadni, addig max este mertem felvenni rövid ujjút, vagy ujjatlan felsőt, mert nappal mindenki azt kérdezgette, hogy miért olyan a karom. A hátamon állt a szőr már attól, ha észrevettem, hogy valakinek megakad a szeme rajta, mert tudtam hogy akkor jön is a kérdés...

Azóta nem érdekel. Ha normálisan teszik fel a kérdést, akkor szépen elmondom, hogy mi az, ha látom, hogy undorodva nézegetik, akkor is válaszolok, de beszélgetés végén megadom a profi fodrászom telefonszámát az illetőnek és közlöm vele, hogy a töredezett haj sohasem lehet igényes, vagy éppen megemlítem neki, hogy jöjjön el velem egyszer edzeni, mert nem ártana.

De hozzáállás kérdése is szerintem: ma már én is elfelejtkezem róla és meg sem próbálom elrejteni, így velem együtt mindenki természetesnek veszi (ha egyáltalán észreveszik) és nem kapok kérdéseket.

Különben meg: éppen babát várok. Kenegetem a hasam, bár már így is csíkos. Legalább nem szülés után kell emiatt bedepiznem, hiszen én már azon túl vagyok. :-)

2008. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első és a harmadik válaszolónak: köszi a hozzászólásokat, értékes új szempontokat kaptam stria-ügyben :) Harmadik válaszoló: nálam ugyanaz, ha új barátom van, és éppen meglátja, én is tök normálisan elmondom, mi az. Még sosem volt belőle hátrányom, igaz a barátom először tetkónak nézte, és amikor mondtam neki, mi az, tök kínosan érezte magát.
2008. jún. 24. 07:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyan tetkónak nézte a barátod a striát? Nem csak viccelt? Úristen, hány éves? :)
2008. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!