Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha festett gesztenyebarna...

Ha festett gesztenyebarna hajamba akarok szőke mellyrt, akkor elsőre szépek lesznek a csíkjaim? Nem lesznek sárgák?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenféle képpen fodrásszal csináltasd, és mondd meg neki h nem akarsz sárgát!
2009. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jó fodrászhoz mész és nem beesel az első sarki szalonba, akkor meg fogja normálisan csinálni. kérdezd meg az ismerőseidet, kit ajánlanak!
2009. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy tudok egy nagyon jó fodrászt én is nála csináltattam,gyanezt kértem és gyönyörű lett.Bár sztem ne szőkét,inább világoabb barnát tegyél bele,végül én is amellett döntöttem,sokkal szebb éás úgyan úgy látsz,de sokkal igényesebb és ne csibe sárga.Ha kéred megadom a számát tényleg nagyon korrekt!
2009. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!