Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Divat" még a szolizás?

"Divat" még a szolizás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 09:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
41%
Divat, vagy nem gejgel müller számlásóval könnyen megtudhatjuk, hogy úgy sugárzik mint csernobil...rákkeltő!
2009. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
35%
Bizonyos körökben még mindig "divat" a szolizott bőr, de ott azt hiszem sosem fog kimenni a divatból. Azt hogy nagyon káros (már egy alkalom is) azt már nagyjából mindenki tudja csak szeretnek nem tudomást venni róla. Én szőke, kék szemű, fehér bőrű vagyok, ilyenek születtem és abszolút nem zavar. Nem akarom mesterségesen megváltoztatni a bőrszínemet, pláne nem ilyen áron.
2009. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%
A divatmajmoknál igen. Én még akkor sem szoliznék ha nekem fizetnének érte.
2009. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
nem szerintem sokal szebb akit a természetes napfény barnit
2009. dec. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem egyre kevésbé. Sokkal kevesebb "pirított ribancot" látni.
2009. dec. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
59%
Most akkor énis divat ribanc vagyok ,mert néha eljárok ,hogy a kicsit barnább bőrön enyhébben látszódjanak a miteszerek?Meg mert megnyugtat a szolárium csövek melege és fénye?:) Szerintem abszolút féltékenységre vagy intelligenciahiányra vall ha minden szoláriumozót leribancozunk .Nemde?:)Amúgymeg manapság mi nem káros?A boltokban az "egészségesnek" feltűntetett ételek háromnegyede ipari hulladék,a nap is káros ,mert az ózon réteg elvékonyodott attól is bőrrákot kaphatsz.Utcára meg gondolom kimész nyáron-->ér a sugárzás -->károsít eggyes kutatások szerint nemsokára már jobban mint a szoli :)Szerintem nem egy olyan ember írt ide kommentet aki él valamilyen káros szokással cigi-->tüdőrák alkohol,rendszertelen étkezés--->gyomorfekély stb stb...
2009. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
79%

A szolizás hosszútávon mitesszerképző. Egy ideig szép, de ez egy ördögi kör. Még több szoli, hogy szebb legyen, még több mitesszer a szoli miatt.

És igazad van, nem szoktam napozni, nyáron meg fényvédő két óránként. Te a sápadt bőrtől félsz, én a ráncoktól.

És jobb lenne, ha nem csak egy cikket olvasnál el a témában, hanem többet, mert én speciel eddig csak olyant láttam, ahol a szolit tüntetik fel károsabbnak. A Nap nem közvetlenül a képedbe süt, a cső viszont igen.

És nem hiszem, hogy ez bárki részéről is féltékenység lenne, nem olyan nehéz befeküdni egy gépbe, aki akarja, megteheti.

(Mondjuk szerintem az olyan szoli nem divat, ami fehér haj, fekete bőr)

2009. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak hogy nem divat, de még gusztustalan is amikor valaki szét szolizza a bőrét. A melanómáról nem is beszélve. Az milyen szívás. Divatból meghalni.
2009. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
44%
Pont ezért van a fej résznél egy kevésbé világító rész beépítve de semmi probléma .Bírom az ilyet mikor nem ért hozzá de mondja a magáét:)Amúgymeg a ráncokról aki hajlamos rá genetikailag ígyis úgyis az lesz aki meg nem nem hiszem h télen 2 heti szolizástól lesz az:) Neked is ajánlom az olvasást ,mert hidd el jobb lenne ha értenél is a dolgokhoz ,mert akkor nem kéne felesleges dolgokat tisztázni benned
2009. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
48%
A féltékenység rész meg úgy értettem ,hogy van aki foglalkozik magával van aki nem.Ja és mellékesen nem válaszoltál a kérdésre biztos belefeledkeztél a kötöszködésbe:)
2009. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!