Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Divat" még a szolizás?

"Divat" még a szolizás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 09:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%

Az, hogy foglalkozik magával valaki, nem azt jelenti, hogy sül a szoliban. Hidd el, én aztán foglalkozom magammal.

Cigizni nem cigiztem még, nem is akarok, mert öregíti a bőrt és sárgítja a fogakat és büdös. Egyszer nagyon berúgtam, és nagyon rosszul lettem, úgyhogy azóta kölyökpezsgő. (Mellesleg az alkohol vizet von el a szervezetből, amitől dehidratált lesz a bőr.) Csak úgy, mint a kávé, nem is iszom, mert szintén fogat sárgít és öregít.

OKÉ, csokit szoktam enni, tudom, hogy a cukor is rossz a bőrnek, de ez az én keresztem.

Én még mindig tartom azt viszont, hogy "szolis" alatt a narancssárga embereket értjük.

2009. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Tudodmit igazad van...a narancssárgás szolis bőr ronda de szerintem lehet ésszel csinálni én pl a 2-3 heti 1x alkalomtól nagyon enyhén barnulok de valamiért kellemesen ellazít neked a csoki nekem ez emellett napi szinten 3 liter vízt megiszok +testápoló nem hiszem ,hogy nekem sok ráncom lenne évi 4 szolizástól kb 4 percre.Szoli alatt nem csak a narancssárga bőrt lehet érteni és én azon gondolkoznék el egy kicsit ,hogy mire fel volt a nagy általánosítás?azért mert valaki szolizni jár nem jelenti ,hogy ribanc meg hasonlók és amúgyis ha divat szempontjából nézzük a dolgot igenis ,hogy az ENYHÉN barna bőr szép az is valamilyen szinten törődést jelent magunkkal szemben ,hogy télen van az embernek egy ici pici színe és nem egy répa
2009. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
vagy éppen hulla.. javítás: vízet
2009. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Nem mondanám divatnak már.... gázak a narancssárgára pirult csajok :P
2010. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
ez nem olyan dolog,h divat akkor jarok,ha meg nem divat,akkor nem!!amikor az idom engedi,akkor max heti 1x elmegyek,vmikor fel eves kihagyasokkal:)
2010. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Én sokkal jobban érzem magam, ha nem vagyok sápadt zombi télen, és a D-vitamin pozitív hatását tökre érzem magamon. A kontinentális klíma nem a legjobb barátom, de mivel nem tudok elköltözni a közeljövőben, úgy érzem a szoli segít áthidalni a helyzetet. És ezekkel az új csövekkel kapcsolatban abszolút lelkesedem, hogy végre szabályozzák ezt is. A szoliakadémia nevű weblapon találtam csomó infót ezekről, és még krémajánló is van. egyre biztonságosabb lesz ez az ipar.
2010. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
66%
a szoli igenis jó......lassan már a közvetlen napfény károsabb mint a szoli...a szép barna bőrmeg érdekes módonmindenkinek bejön :P emvagyunk jófehérkék....ennyi...
2010. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az elottem szolokhoz,az egeszseges szolizas igenis szep,ha nem jarsz gyakran,csak epp,h legyen szep halvany barna szined!!!
2010. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Emberek! A Ti környéketeken milyen szoli vannak, h ti sárga szolisokat láttok!!?? :O Am a fehérekből szerintem is csak az irigység beszél, mert a barna mindig szebb lesz :))
2010. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki irigy olyanra, amit ő is elérhet?

Lehetek irigy egy magas lányra, mert 158 cm vagyok, és ezen nem tudok változtatni.

De ha szeretnék barna bőrt, csak el kell mennem a szoliba.

2010. szept. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!