Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomtam az egyik miteszerem...

Kinyomtam az egyik miteszerem és nagyon csúnya lett. (bepirosodott) Valahogy eltudnám tüntetni?

Figyelt kérdés
kenem minden "szarral" de sehogy se tűnik el:D péntekre nem tudnám megoldani valahogy h ne legyen ilyen piros/eltűnjön?Vagy kb. mennyi idő alatt tűnik el?
2009. okt. 13. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rendesen kinyomtad, nem maradt benne, akkor el fog tűnni a pirosság holnapra. Tisztítsd ki valami arclemosóval, ha van otthon valami pattanás és mitesszer elleni krémed (én Skinorent használok, patikában kapható) akkor bekenheted, de szerintem magától is elmúlik. Ha rám hallgatsz, nem nyomkodod ki magadnak, bízd inkább időnként kozmetikusra. Én magam próbálkoztam már vele, és sikerült elérnem, hogy ronda legyen az arcom... :S
2009. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi:)

hát nemtudom mert szerintem nem sikerült teljesen de már nemtudom jobban. tnap óta ilyen szóval nem tűnt el egy nap alatt:S

2009. okt. 13. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!