Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet vonzó egy kopaszodó pasi?

Lehet vonzó egy kopaszodó pasi?

Figyelt kérdés

Egy kedves férfi ismerősöm egy ideje ezen pörög, hogy mivel ritkul a haja, nem fog kelleni a nőknek. Jelenleg nincs párja. Nem tudom meggyőzni. Nekem van párom, így nem bókolhatok neki. Középen valóban ritkul neki, de mindig letolja kb. 3 mm-re. Sportol, kicsit izmos, jó humora van, intelligens. Abszolút jó pasi. Mivel tudnám meggyőzni, hogy ez ne jelentsen neki problémát?


Köszi!


2013. jún. 24. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigasztalja az a tudat, hogy sok nőnek csakis a kopasz pasik jönnek be. Pl.: nekem :) sokkal emberesebb ha valaki kopasz, minthogy páva haja legyen.
2013. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet én is 10 év múlva kopasz leszek már, mert homlokomnál két oldalt kicsit befelé már nincs hajam, ha erre a sorsra jutnék akkor igyekszem lebarnítani a napon, és máris jobb lesz

Apám is kopasz, viszont el sem tudnám képzelni hajjal :D

2013. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet! Több kopaszodó ismerősömnek van barátnője, és nem is akármilyen csajok. :D
2013. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Jó, hogy letolja 3 mm-re, mert annál nincs rosszabb, amikor felül semmi, alul a maradék hajszálakból lófarok. Ahogy leírtad, szerintem vonzó lehet. Plusz pont, hogy sportol.
2013. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!