Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire lehet hinni a számító...

Mennyire lehet hinni a számítógépes hajszerkesztő programoknak? Érdemes festés előtt ott kisérletezgetni?

Figyelt kérdés
Ha a világosabb hajszín jól áll, akkor az a valóságban is jól fog állni, mennyire becsapósak?
2013. jún. 24. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes persze távol áll a valósághűtől de viszonyítási alapnak tökéletes.
2013. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen programokkal az a gond, hogy a feltöltött képed egy nem túl valóságos fényviszonyban ábrázol. Főleg, ha vakus, netán szerkesztett a kép, akkor aztán végképp távol áll a kapott eredmény a valóságtól.

Persze játszani jó, kiszűrni, hogy a fekete helyett nem állna jól a szőke, unaloműzésnek jó, de ennyi.

De mindenképp természetes, közepes fényviszonyban készült képet használj, nulla szerkesztéssel, minél kevesebb sminkkel, vagy legalábbis a megszokott, hétköznapi sminkeddel, úgy kapod a leghasználhatóbb végeredményt. :)

2013. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, a lehető legtermészetesebb képet raktam föl magamról, vaku és smink nélkülit. A fekete hajszín nem állt jól (ez a valóságban is nagyon sápaszt), viszont ami meglepett, hogy a vörös árnyalatok sem, talán a barnás-mahagóni úgy ahogy, pedig meleg árnyalatú világos bőrömmel és sötétszőke hajammal barna szememmel mást gondoltam volna. Viszont azok a hajak amik olyanok mint az eredeti ill. az 3 árnyalatnyival világosabbak jól álltak. Ezek alapján szerintetek bele merjek fogni a világosításba?
2013. jún. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!