Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az öreg nénik miért vörösre...

Az öreg nénik miért vörösre festik a hajukat?

Figyelt kérdés
Ez már régebben is feltűnt, de nem nagyon találtam rá magyarázatot. Valahogy az idős nénik (értsd: 60+) szinte mindegyike a vörös valamely árnyalatára festi a haját általam ismeretlen okból kifolyólag. Ez a festék lenne a legolcsóbb?

2013. jún. 25. 02:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
mindig azt gondoltam, hogy ha valakinek vörös a haja (de az a nagyon rikító természetellenes vörös) , annak kisebbségi komplexusa van, és így akar kitűnni a tömegből. Bár ki tudja?!
2013. júl. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi.


Habár nagyon sok évvel ezelőtt, mikor kiskoromban Balcsira lementünk, pont hogy fiatal huszon éves lányokat láttam (nagyon sokat) festett piros vagy lilás hajjal.

Gondolom azért, mert akkor divat volt, és feltűnőek akartak lenni.

2022. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!