Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktatok beszélgetni a...

Szoktatok beszélgetni a fodrásszal hajvágás közben? Mennyit és miről? Vagy inkább legyen kész és mentek is?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm a fodrászom. Akkor megyek hozzá amikor mást nem vállal, általában vasárnaponként. Végig beszéljük az egész délutánt, hajvágás előtt alatt és után is.
2013. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen alap dolgokat beszélünk, meg ha feljön egy-egy téma, de nem feltétlenül beszéljük végig az egész hajvágást. Igazából közben több vendége is van, mert felkeni a szőkítő festékem, leülök, addig simán levág valaki mást, felkeni a hajfestéket, ugyanaz.


A régi fodrászommal többet beszélgettem ,főleg, hogy akkor még anyukámmal is egy időben jártunk.

2013. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktan vele beszélgetni, de nem végig, csak mikor vágja, mert mikor már szárítja, akkor nyilván nem tudunk. és én nem festetem csak vágatni szoktam menni, mert nem szeretem ha hosszú. hát amúgy így mindenről szoktunk, mondjuk a últkor esküvő miatt mentem, akkor arról beszéltünk. de volt mikor a fiáról beszéltünk, mert most megy tovább tanulni. szóval mikor miről, ami épp aktuális.
2013. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szoktam vele beszélgetni, pont ma voltam, de csak vágattam a végéből.

Beszélgettünk a fiáról, a nyárról, továbbtanulásról, munkahelyéről stb. Mikor miről, spontán jönnek a dolgok. Az a baj, hogy én sehol nem tudok csendben maradni, csak beszélek ès beszélek.

2013. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!