Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vannak ekkora különbsége...

Miért vannak ekkora különbségek az iskolában?

Figyelt kérdés

általános iskolába járok, és sokat törődök az arcommal, minden este arctisztítás vattapamaccsal, teafás-pattanás irtás, ricinus olaj (ricinus most nem lényeges)

Rendesen megfürdök stb...

Iskolába pedig úgy megyek (most már szünet van) hogy korrektorozom a bőrhibákat és kész! Vannak akik sminkelnek is, de én max. szempilla-spirálozok! Nekem a sminkel nincs semmi bajom, de azzal igen, hogy vannak olyanok az osztályban, akik nem fürödnek rendesen! Nem olyanokról beszélek, akiknek nem telik rá, hanem olyanokról akiknél kb 6 tv is van, meg Görögországába mentek nyaralni, szóval nem értem, hogy miért választják ezeket fürdés helyett! Fehér a hajuk már a korpától teljesen szinte!


És ők gyakran ler*bancoznak engem, pedig nem 8 kg alapozót használok, hanem néha (!!) korrektort, de nem baj, mert én egy p*csa vagyok elmondásuk szerint!


Nekem nincsen velük bajom, csak büdösek, és kellemetlen hozzájuk érni. Nem én vagyok a finnyás, a teremben előttük ültem, és úgy is éreztem a szagukat!


Én ezeket nem bántásból írom! Nem fintorgok amikor ott vannak, de az mégis csak rosszul esik, hogy "milyen szemét vagyok " elmondásuk szerint, mert törődöm magammal!


Visszatérve a kérdésemhez: Miért Vannak ekkora különbségek ápoltságban ? Miért nincsen idejük arra, hogy megfürödjenek? Itt nem az izzadságról beszélek, mint "büdös" hanem arról a mozsdatlan szagról...

14/L



2013. jún. 26. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen minden otthonban más-más szokások élnek. Ami nálatok normális, lehet más családoknál nem az, és fordítva. Sajnos, vagy nem is tudom. Meg az is, hogy egy családban hova megy pénz és hova nem... szintén azért elsősorban a szülőkön és a nevelésen múlik. Amúgy ha ez biztat, az általános iskolát én is utáltam. Szívattak, mert ilyenkor mindenki észreveszi a másik szemében a gerendát, magáéban meg a szálkát sem. De a gimi jobb lesz, hidd el, az egyetem meg még annál is jobb. ;)

Hogy mit tudsz tenni?? Őszintén: nem sokat. Ha közeli barátról, barátnőről van szó, egyszer kedvesen beszélhetsz vele erről, de ha nincs szoros kapcsolatotok, nem biztos, hogy ezt feszegetni kéne. Szerintem. Ha nagyon gázos amúgy a helyzet, lehet a tanárnak érdemes beszélnie az érintett diák szüleivel... ilyet szoktak, de ez szintén nem olyan, amibe neked nagyon bele kéne folynod.

2013. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, nem nem közeli barátokról van szó!
2013. jún. 26. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nekik nem igényük hogy minden nap tökéletesek legyenek...Az meg,hogy nyáron ki hogy izzad és milyen korpás a haja,genetika...Lehet,ha nem úgy állnál hozzájuk,hogy júúúúúúj ezek büdösek,meg piszkosak,akkor jobban elfogadnának...
2013. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom te szeretnel mas(ok)nak/magadnak megfelelni es ezert adsz magadra ami tok termeszetes. Akik pedig igenytelenek azok valoszinu (meg) nem akarnak megfeleni senkinek. Az ilyeneknek nehezen fog indulni az igazi kamaszkor:'D

csak nyugodtan maradj olyan ami eddig,ne valtoztass..:)

2013. júl. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem :)
2013. júl. 21. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!