Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami bevált módszeretek...

Van valami bevált módszeretek pattanás ellen arcon, háton?

Figyelt kérdés
Ha van valami, az mennyi idő alatt mutatott látható hatást?
2010. jan. 14. 23:27
 1/8 anonim válasza:

Kamilla tea!

Lehet furcsa, de nekem bevált. Négy éven keresztül nagyon pattanásos volt az arcom, meg a vállam is. Kentem rá mindenféle kenőcsöt, szedtem gyógyszert, nem volt jó egyik sem. Kb. fél éve kezdtem el a kamilla teával mosakodni, és azóta teljesen tiszta az arcom és a vállam.

2010. jan. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ! ezt úgy hogy a kád vízbe öntsek kamilla teát, vagy zsepire tegyek és kenjem be magam?
2010. jan. 14. 23:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az első vagyok, de szerintem ne öntsd a kádba, minél töményebben érjen a kezelendő testrészhez. A kamilla egyébként gyulladáscsökkentő, így segít megelőzni a pattanásokat (meg amúgy bármilyen gyulladásos betegséget).
2010. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kamillateázom az arcom, igaz, még csak 2 napja, tehát még nem látok túl sok javulást, de elhiszem, hogy jobb lesz. Leírom, hogy én hogy csinálom. Kb. 3 deci forrásban lévő vízbe rakok olyan 2-3 evőkanál kamillateát (tehát nem a filtereset használom, hanem a rendes kamillavirágot-amúgy gyógyszertárban lehet kapni párszáz ft-ért), letakarom egy fedővel olyan 5 percre, hogy ázzon, aztán leszűröm egy csészébe. Ezt én este csinálom, tehát este jól átmosom vele az arcom, illetve mivel reggel nincs túl sok időm, így akkor is az esti főzetet használom. A lemosást úgy csinálom, hogy vattát a teába mártok, és azzal jól áttörlöm az arcom többször. Remélem, tudtam segíteni. Mielőbbi pattanásmentességet kívánok, sorstárs:)
2010. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. jan. 15. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel, ha tényleg működik, légyszi írjátok meg!


Köszi

2010. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én bevált módszerem az Isotrexin...
2010. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnos nekem még egyik módszer sem vált be amivel próbálkoztam,de ez a kamilla tea jó ötletnek tűnik... :)
2010. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!