Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házilag elkészíthető zsíros...

Házilag elkészíthető zsíros krém hideg és szél ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon kiszárítja ez az idő a bőrömet, de a boltokban nem kapok normális krémet, amit birok is (érzékeny a bőröm). Ha valakinek van bevált szere, ossza meg velem légyszi.

Végső esetben a bolti is jó, habár azokból már elég sokat kipróbáltam, és nem váltak be.


2009. okt. 14. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos házi receptet nem tudok, de a Ringelblumensalbe néven kapható 'körömvirágkrém' biztos hogy nem allergizál, 22 éve vagyok allergiás, tapasztalat. A körömvirág hámosít, és hát a krém is elég zsíros. Jó nagy tégely, Rossmannban és DM ben is lehet kapni, de gyógynövényboltban is biztos.
2009. okt. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A DM-boltokban kapható ALVERDE termékeket próbáltad már???... Nekünk nagyon beváltak!


[link]


VAGY : Naturland Propolisz balzsam 100 ml

(Mindenütt kapható, illatszerboltokban a babaápolásnál is megtalálod)


[link]


VAGY : Naturland Körömvirág krém classic 100 ml


[link]


VAGY : Naturland Körömvirág babakrém 100 ml


[link]


VAGY : Herbária Körömvirág balzsam (100ml)


[link]


Otthon elég kockázatos ilyesmivel kísérletezgetni, a boltokban viszont számtalan kipróbált, bevált jó készítmény kapható!

2009. okt. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Avene - Cold Cream.

Termalvizes, a legjobb!

2009. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


Az alverdét próbáltam már, nekem nem vált be, de anyukám pl. szereti, főleg azért, mert természetes összetevői vannak. A körömvirágot sajnos semmilyen formában nem birom, de a 3. termálvizes krémnek utánanézek, azt még nem ismerem.

2009. okt. 15. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nivea-nak van egy olajos krémje, érzékeny, száraz bőrűeknek! Nagyon jó illata van, sajna nevét nem tudom megmondani :S
2009. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!