Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestéses kérdés, válaszolná...

RandomgirlLOL kérdése:

Hajfestéses kérdés, válaszolnátok? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szeretnék néhány mahagóni vörös tehát nagyjából ilyen árnyalatú: [link] ) csíkot a hajamba. Milyen márkájú festékek, színezők lennének a legjobbak? Nektek mi vált be a legjobban, mondjuk Schwarzkopf, L'Oreal, vagy Syoss? Színezőknél a drogériások tényleg nehezebben kopnak ki, mint a fodrászkellékesek? Ugye nem kell leszívatni a hajamat?

A válaszokat előre is köszönöm.


2013. jún. 29. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a hajad ennél sötétebb, a színező sajnos nem hiszem, hogy látszana, viszont festékkel megoldható anélkül, hogy le kéne szívatni

én nem festem a hajamat, de minden barátnőm a Schwarzkopf festékeket részesítik előnyben, és szerintem is az mutat a legjobban (mást is próbáltak, de azok nem voltak olyan szépek)

mondjuk én a helyedben elmennék fodrászhoz és rá bíznám a dolgot.. ő biztos jól csinálja, és a melírt otthon könnyű elrontani :)

2013. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, én is Shwarzkopf-ra gondoltam. :)

Nem hinném, hogy nagyon elrontanám, mert nem olyan rendes melírt akarok, amikor sok vékony tincs van befestve, hanem maximum 3-4 tincset,amik kicsit vastagabbak. :)

2013. jún. 29. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!