Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajjok valaszolnatok?

Csajjok valaszolnatok?

Figyelt kérdés
az a problemam h szolariumoztam es mar a 7 percnel jartam es megegtem aztan mart csak6 percre menttem de azotta meg nagyon viszket es nagyon ki van szaradva a borom.testapolot hasznalok.szerintetek most hadjak ki idot most ne menjek?vagy attol mert visszket meg lehet menni?
2012. ápr. 18. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A leégés után mennyi idővel mentél közvetlenül szoliba? Ha leégsz, hagyni kell időt, amíg regenerálódik a bőr.


Most ne menj szolizni egy ideid, s ha nem fog elmúlni a viszketés, fordulj orvoshoz! :)

2012. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoli helyett/mellé nem ártana pár nyelvtan óra sem...
2012. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 perc alatt megégsz? Szerintem válts szoláriumot. Én 15 percre szoktam menni, eddig sosem égtem le. A bőrödnek is jobb, ha gyengébb gépekbe fekszel.
2012. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!