Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon már nagyon ritkán...

Az arcomon már nagyon ritkán van pattanás, de a vállamon és a hátamon szokott lenni néhány. Egészségesen étkezem, csak pamut ruhát hordok. Ha napozom eltűnnek, de ősszel megint elő jönnek, mit tudnék tenni, hogy örökre megszabaduljak tőlük?

Figyelt kérdés

Elfognak múlni valamikor?

15/F


2013. jún. 29. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat sajnos ezzel kuzdom en is par eve, orvosnal is voltam de nem sokat ert a krem amit kaptam. Nem sok szokott lenni, de nagyon zavar. Neha elol is, pedig mar 26 vagyok :/

Ami eddig segitett a legjobban az egy avonos, szaliciles tusfurdo volt, meg ha frankon leeg kicsit a hatam, utana mindig szebb!

2013. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"El fognak múlni valamikor?" 19 leszek és nálam is jelen van ez a probléma. :)

Én minden este fürdés után Nivea szappannal megmosom a problémás részt, utána pedig hidratálókrémmel bekenem. A gyulladás elmúlik, csak a baj nálam, hogy nem rendszeresen kezelem. Egyébként lelki eredetű oka is lehet a háton megjelenő pattanásoknak. Mindenesetre figyelj oda a rendszeres és alapos tisztítására, mert a nap folyamán rendesen "elkoszolódik" ott a bőr.

2013. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a testradírt,sokat tisztít rajta.
2013. jún. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!