Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Farfalla termékek tényleg...

A Farfalla termékek tényleg 100% tiszták vagy csak marketing az egész természetes összetevők duma?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Olvass utána :)


[link]

2013. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer kaptam egy farfalla deót és csalódtam mert annyi volt rajta, hogy "parfum" és nem írták rá még a csillagozott részhez sem, hogy miből van. A kozmetikumoknál a parfum a kiskapu, az élelmiszereknél meg az aroma.
2013. aug. 20. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:

A parfum összetevőt rég óta nem kell csillagozni. Ettől én is megijedtem, de utána olvastam. Bemásolom neked, mit írtak róla.


,,Ha egy termék minden összetevője bio vagy demeter minőségű, akkor az illatanyag is az benne. A legújabb törvények szerint nem kötelező csillagozni (ahogy régebben az illóolajokat szokták). A fenti összetevő listában sincs, épp úgy, ahogy a tégelyen sincs. A Farfalla az egyik legtisztább lakossági kozmetikai termékcsalád. ,,

2013. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szal mérget vehetek rá, hogy pl egy Farfalla hónaljdeo 100% természetes anyagokat tartalmaz?
2013. aug. 24. 03:45
 5/7 anonim ***** válasza:

A termékeket én mindig megnézem az összetételük alapján és van egy olyan program, amibe ha beírod az összetevőjét, akkor kiadja, hogy az méreg vagy nem.

Ha gondolod belinkelem és ott megnézheted.

2013. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, várom.
2013. aug. 24. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!