Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen színű hajat milyen...

Ilyen színű hajat milyen színű hajfestékkel érnék el? Ennek mi a hivatalos neve?

Figyelt kérdés

[link]


világos szőke hajam volt.most sötétszőkére festettem mert rikító volt.a sötétszőkéből barna lett.ezt a színt szeretném elérni mi a neve?



2013. júl. 1. 12:57
 1/1 anonim válasza:

ez egy nehéz kérdés, mert a lánynak a képen melírozva van a haja, mellesleg bolti kencékből akármit veszel, sosem az lesz, aminek lennie kellene.... viszont ami neked szerintem kellene, az a 8/1-es szín, amit fodrászkellékes boltban tudsz megvenni, többféle márka közül választva, DE a festett hajat festék nem világosítja... hasonló hajat, mint ami a képen szerepel elérhetsz melírral (szőkítőpor), majd hamvasítással (8/1).

tudom, ez így bonyolult, de ha érdekel bővebben, küldj privit. (fordrász vagyok)

2013. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!