Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lila hajszín. Szóltak már be...

Lila hajszín. Szóltak már be érte?

Figyelt kérdés

Holnap megyek fodrászhoz átfestetni a hajam padlizsán lilára, de a család nagyon ellenzi (mindenért fröcsögnek, ami nem az ő ízlésüknek megfelelő). Szerintük régen a prostituáltaknak volt padlizsánlila és piros vörös a hajuk. (Nekem pont, hogy nagyon tetszik ez a két hajszín: művész suliba járok :D) Az eredeti hajszínem sötétbarna volt, azt átfestették, dohányszőke lett. Azt reagálták rá, hogy c*gányqrvákon látták azt a hajszínt. A dohányszőke k*rvás és a padlizsánlila is... Akkor már legyen padlizsánlila a hajam. (az eredeti hajszínem semmiképp nem akarom)

Igazándiból olyanok hozzászólásaira vagyok kíváncsi, akiknek van/volt lila hajuk és érte-e őket emiatt bármiféle atrocitás? Illetve, akiknek nincs, azok az utcán beszólnának érte egy random vadidegen embernek?

20/L



2013. júl. 1. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt,és mindenkinek tetszett,anyámnak max azért nem mert hogy"minek kell ennyit hajszínt váltani",de majd megbékélnek.
2013. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak pozitív véleményeket kaptam, negatívra nem is emlékszem.
2013. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem piros a hajam, az öregek néznek is rendesen :D Lila hajjal ne menj Ferencvárosba, mert megvernek...
2013. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

a padlizsán nem lila, ez a lila: [link]

padlizsán hajjal sehol nem fognak megszólni, elég gyakori, bár szerintem ritka ronda szín, 40-50-es nőknek áll jól max.

2013. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenre gondolsz?

[link]

Nekem nem tetszik túlzottan , de nem szólnék meg mást és biztosan van akinek kifejezetten jól áll..meg van akinek nem, aki hagyja kikopni, lelőni, rossz színt választ stb stb.

Ha neked annyira tetszik szerintem ne foglalkozz más véleményével, mindenkinek nem lehet megfelelni.

Ez most olyan, hogy fekete a hajam és a legtöbben azt mondják szexi meg jól áll, de kaptam már olyan véleményt, hogy hátulról olyan vagyok mint Samara a körből:DD Na puff.

Ha szőke vagy riba*ncos, a vörös is ku*vás mint írtad egyeseknek, a barna túl uncsi, a fekete öregít....Most ha valaki le akar szólni bármibe beleköthet.

Akinek nem tetszik az forduljon el és örüljön ,hogy Ő tökéletes.

2013. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Iameagle válasza:
Hat a padlizsanlila (ha az egesz haj olyan) sztem hulyen nez ki, de ombreben jo, nyarra en is lila hajat fogok csinalni :)
2019. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!