Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett vörös nézhet ki jól?

Festett vörös nézhet ki jól?

Figyelt kérdés

Nem tudok semmit ezzel kapcsolatban. Állítólag gyorsan kopik. Valami szép, igazán vöröset szeretnék, de azt is szeretném ha természetes hatású lenne. Megoldható ez a kettő? Nagyon fehér bőröm, és nagyon sötét barna, nagy szemeim vannak. Feketével úgy néztem ki mint hófehérke :"D (legalábbis páran ezt mondták).

Továbbá, mért vannak sokan annyira oda a vörös hajú lányokért? Nekem szimplán tetszik ez a hajszín, plusz egy kis változatosságot szeretnék a sötétbarna/fekete hajszíneim helyett.



2013. júl. 2. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
tény és való hogy gyorsan lenövik és nehéz megszabadulni tőle ha már más színt akarsz. de én akkor is szeretem :D már 5 éve vörös vagyok. Palette vagy Garniert használok intenzív vöröset, vagy tüzes vöröset. havonta , másfél havonta esetleg 2 havonta festem. ha használsz olyan sampont ami festett hajra való akkor tovább a hajadba marad :)
2013. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
természetes hatást csak narancssárgással tudsz elérni, az viszont nagyon gyönyörű tud lenni. van egy ismerősöm, akinek ilyen haja van és nagyon irigylem őt érte. neked is jól állna abból kiindulva amit leírtál magadról
2013. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!