Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most epilálok először, hogy...

Most epilálok először, hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Mennyire kell lassan tolni mert én viszonylag gyorsan akarom ,hogy ne fájjon annyira.
2013. júl. 2. 10:59
 1/5 anonim válasza:
én is most próbáltam ki először hete és hát először csak így finoman így szinte alig érj hozzá a felülethez így finomkodva kapkodd el a kezed mrt először fura érzés lesz de utána már annyira megszokja a lábad hogy már mehet normálisan nekem ez volt a tapasztalatom
2013. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát nekem pl teljesen mindegy hogy lassabban vagy gyorsabban megy, így is,úgy is fáj.Pár perc múlva azért jobb,bár én rendszeresen használom, nem szoktam hozzá, minden alkalommal fáj.(Mondjuk az is számít milyen maga a gép.)Én nem szoktam gondolkodni, csak csinálom (: hajrá...
2013. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy hol epilálsz. De az első mindig is a legfájdalmasabb és a leghosszabb. Amikor én először epiláltam egy órámba telt, mire végeztem, mert annyira fájt, hogy nem bírtam volna ki. Sokat szenvedtem, de megérte. Majd a második, harmadik... alkalommal már egyre kevésbé fájt/ egyre kevésbé voltam rá érzékeny, és akkor már gyorsabban is le tudtam epilálni magam.

De ha nem vagy erős idegzetű, akkor az első egy kisebbfajta "tortúra" lesz, de ne aggódj miatta.

2013. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyire hosszú a szőr, és hogy eddig borotváltad vagy gyantáztad vagy semmi. Mert ugye borotvánál megvastagodott, értelemszerűen fájdalmasabb amikor kitépi a gép.


Nekem idővel sokkal jobb lett, két éve gyantázom/epilálom, soha nem borotváltam le, és úgy vettem észre, hogy már elég sokat ritkult ahhoz képest, amilyen volt érintetlenül.


Viszont amikor nekiállok epilálni, még mindig fáj. Én először mindig a lábszáram elején, felül szedem ki, mert ott fáj legkevésbé, és ha megszota a bőröm, pár perc múlva, akkor nekilátok a bokámnak és a lábam hátsó részének is, ha sietek, akkor nagyobb fokozaton.

2013. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első fáj,de utána megszokja.Lassan haladj vele így alapos is lesz és feszítheted is a bőrt egy kicsit.
2013. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!