Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet az oka, hogy hirtelen...

Mi lehet az oka, hogy hirtelen tele lettem pattanással?

Figyelt kérdés
Eddig egész szép volt a bőröm, csak néha jelent meg itt-ott egy kisebb pattanás, de most szinte egyik napról a másikra tele lettem velük, és folyamatosan jönnek elő újak... :( Pedig nem táplálkozom másképp, nem használok új kozmetikumokat, nem is mostanában fog megjönni, egyszerűen nem értem. Most Akneroxidot használok (már előtte is ezt használtam), de mióta ez elkezdődött, semmit sem ér. Szerintetek mi lehet az oka? Veletek volt már ilyen? (21L)

2013. júl. 2. 11:38
 1/1 randomgirlLOL ***** válasza:

Velem is ez lett most. Arra gondoltam, hogy a melegtől megizzadtam és több piszok gyűlt össze a pórusaimban, amik pattanások lettek ugye. De lehet ez táplálkozástól is.

15/l

2013. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!