Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel kezeljem az arcom?...

Mivel kezeljem az arcom? (pattanás+száraz bőr)

Figyelt kérdés
alapból száraz a bőröm, de mégis vannak rajta pattanások, leginkább a homlokomon ilyen apróbbak és az államon ilyen nagyobbak. meg oldalt is az áll vonala körül a fülemig, de ott nem sok.. milyen krémet, lemosót vagy bármit ajánlanátok? és a hegesedéssel mit lehet kezdeni? nagyon köszönöm
2013. júl. 3. 22:13
 1/5 anonim válasza:
hát elvileg az élesztő minden bőrtípusra jó, próbálj meg egy élesztős pakolást. nekem inkább zsírosabb a bőröm, így az agyagos használt. vagy keress fel egy bőrgyógyászt, a kozmetikust (én) nem ajánlom elég rossz élményeim vannak, tele vagyok heggel, szó szerint szétbarmolták az arcom, pedig vagy 4-nél voltam.
2013. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
járok kozmetikushoz. sajnos nekem ilyen hegesen gyógyul. valami csodaszerbe reménykedem hát ha tud ajánlani valaki vmit :)
2013. júl. 3. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
A Himalaya Herbals gyümölcsös pakolását.Nagyon jó a bőrre.
2013. júl. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nekem is jó volt az élesztős pakolás, nekem kombinált bőröm van, de nekem általában akkor szoktak kijönni, ha nem helyesen eszek vagy ilyesmi. [link]
2013. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én évek óta küzdök a pattanással leginkább a homlokon vannak nekem is. Bőrgyógyászt nem ajánlom mert ott felír egy drága gyógyszer amitől ha el is múlik,szörnyű összetevői vannak(anyám gyógyszerész),nekem elegem lett belőlük és kinyomtam az összeset itthon utána pedig meggőzöltem kamilla teával hogy csökkentsem a gyulladást. Vettem teafa szappant azzal mosom meg mindennap az arcom(kb 400ft) és vettem teafaolajat is amivel szintén minden nap bekenem. 3 hete használom ezeket és azóta nincs 1 pattanásom se! Szerintem egy próbát megér neked is. Az olaj kapható rossmann-ban,dm-ben kb 900ft!
2013. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!