Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a leghatásosabb narancsbőrre?

Mi a leghatásosabb narancsbőrre?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 22:42
 1/6 anonim válasza:
én most hallottam hogy az új "csodaszer" a paprikaolaj
2013. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
futás
2013. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hideg-meleg váltott zuhany
2013. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hot gél. Legjobb barátnőm lett 1 éve, azóta is csak imádom. No ez sem hat úgy, hogy felkened, ülsz és várod a sült galambot, majd volt nincs cellulitisz, de egy nagyon minimális mozgás már bőven elég hozzá. Én úgy szoktam használni, hogy pl porszívás, fűnyírás előtt kenem fel, vagy ha ezek nincsenek, akkor elviszem a kutyát sétálni. 20 perc, fél óra kb. Felkened, betekered magad follpackal, ráhúzol egy cicanadrágot, hogy melegen tartsa és mész a dolgodra. A lényeg, hogy nagyon kiizzaszt. Heti 4-5 használat mellett 1 hónap alatt eltűnt a narancsbőröm és nagyon finom sima lett a bőröm.

lady-stella-oliva-professional-thermo-active-hot-gel

2013. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A 4. válaszadótól kérdezném, hogy ilyet gyógyszertárban lehet kapni?
2013. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem tudok róla, hogy ott lehet kapni, én masszázs boltban vettem Pécsett.
2013. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!