Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El szeretném adni a hajam....

El szeretném adni a hajam. (Vörös) Mennyit adnának érte?

Figyelt kérdés
A hajam nem festett, eredeti, vastag szálú és erős vörös színű. El szeretném majd adni, körül belül 50 centit tudnék eladni, ha majd levágatom. Mennyit kaphatnék érte? A vége kicsit töredezett, de úgy számoltam, hogy 2 cm-el többet növesztek, és azt a 2 centit levágatom, hogy csak a szép maradjon belőle. Szóval az érdekelne, hogy vajon mennyit kapnék érte? Minimumot is mondhatnátok.

2013. júl. 5. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A színe teljesen mindegy, át tudják festeni. Az egyik ismerősöm eladta 60 cm haját, kb 40e Ft-ot kapott érte (ha jól emlékszem). Várostól is függ ,mennyit adnak érte, lehet többet, lehet kevesebbet.
2013. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De az egyik oldalon olvastam, hogy a sötétebb hajakért kevesebbet adnak, a világosért pedig többet. (?)
2013. júl. 5. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez is a politikusok miatt van :( Az emberek már a hajukat is eladják, hihetetlen.
2013. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne érts félre, 12 éves vagyok :) Csak zsebpénzt szeretnék magamnak. :)
2013. júl. 5. 19:26
 5/9 anonim válasza:
100%
legszebb hajszín!! Ne add olcsón!! ((:
2013. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem is fogom :D
2013. júl. 7. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
remélem nem úgy van,hogy minél világosabb,annál többet adnak érte. amúgy én nem adom el a hajam,de szerintem a sötét haj nagyon szép.
2013. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
72%
A vörös hajszín minden árnyalata gyönyörű egy nő, szerintem legalábbis.. :P :D a 3.válaszoló voltam. 19/L
2013. szept. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
kár eladni, én rajtad venném meg :)
2013. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!