Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz a hajam és a bőröm,...

Száraz a hajam és a bőröm, ami miatt fürdés után gyakran hámlok az arcomon és a fejbőrömön, és amitől gyakran korpás a hajam. Mit használhatnék a bőrömre, hajamra?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű hajápolót... Az arcodat pedig krémezd reggel-este.
2013. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. júl. 6. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Igyál megfelelő mennyiségű folyadékot

2. A hajadra kímélő sampont használj, ne mosd túl gyakran

3. Az arcodat tilos szappannal és tusfürdővel mosni, nem arra való! Bőven elég rá a sima víz


Milyen tusfürdővel fürdesz?

2013. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Palmoliv-vel szoktam fürdeni.
2013. júl. 8. 00:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kipróbálhatnál egy natúr szappant vagy tusfürdőt, sokkal jobban fogja szeretni a bőröd, mint ezeket a vackokat. Én pl. a Yamuna szappanjait szeretem, Krémmánián olvashatsz róla, hogy melyik jó, ill. a Dr. Organic termékeket is nagyon dicsérik. Vagy pedig szintén a krémmánián kereshetsz magyar szappangyártókat, sokkal többen vannak, mint gondolná az ember, és nagyon jó kis dolgaik vannak, és nem is drágák. Ja és természetesen szinte mindegyik teljesen natúr.
2013. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. júl. 8. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!