Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elegem van a hajamból mit tegyek?

Elegem van a hajamból mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmentem fodrászhoz levágattam belőle a száraz, töredezett részt ő megcsinálta szépen . 2 napig nagyon selymes és puha volt , jó érzés volt megfogni:D. Aztán megmostam itthon és olyan csúnya lett.Úgy áll, mint egy oroszlánnak.Ráadásul a jobb oldalon tök kevés a hajam és hullámosabb is mint a bal oldalon. Oldalfrufrum van viszont a frufrum az valami borzalmas. NAGYON hullámos és mindegyik szál össze vissza áll. Ez egy egyszerű megfésüléssel nem oldaható meg. Bevizezéssel pedig csak még hülyébben állna.Akkor áll a legjobban a hajam, ha kivasalom, viszont ez a probléma, hogy minnél többet vasalom annál hülyébben áll a hajam , mert hát ugye töredezik meg minden.Csak úgy bírok elmenni itthonról, ha kivasalom minimum a frufrumat, mert az télleg nagyon csúnyán áll.Olyan jó másnak, hogy megszárítja a haját és szög egyenes. Nekem meg ilyen szar ... Már a sírógörcs kerülget sokszor. Régen amúgy nagyon szép hajam volt, de hát ennek vége.-.-" Segítsetek lécci.
2013. júl. 7. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Állj le a vasalással. 2. Hajápolók.

A vasalással szárítod a hajad és olyan lesz mint a drótkefe szóval ha nála maradsz akkor ezerrel ápold.

2013. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Argánolaj tartalmú, vagy már olajos pakolásokkal próbáld rendbe hozni a hajad!

Vasalás helyett nem szereted összekötni/fonni/csatolni? Esetleg hajpánt, vagy hajráf.

2013. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt eddig is tudtam . Azért írtam, hogy ezért lett ilyen. Tudom, hogy segíteni akartál, de csak azokat írtad le amit eddig is tudtam.. Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy lehetne normális hajam nélküle. Meg mikkel ápoljam bővebben?
2013. júl. 7. 15:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi második! :) hajpántokat meg főleg hogy ajánottad. Amíg megnő a frufrum addig kibírom talán így aztán , ha nagyobb talán nem lesz ennyire hullámos.
2013. júl. 7. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!