Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutant szedek, mehetek...

Roaccutant szedek, mehetek kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Szóval az arcom már szépen letisztult, de az egyik oldalon vannak csúnya betokosodott miteszerek, amiket ki kéne nyomni, mert maguktól nem múlnak el! Nem merek elmenni kozmetikushoz, félek, hogy nagyon ártok vele a bőrömnek és csúnya "kráterek" maradnak a nyomkodások helyén. Mivel a kozmetikus és a bőrgyógyász is mást mond ez ügyben már tanácstalan vagyok! Esetleg tapasztalatok?
2009. okt. 18. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Rá van írva hogy ilyenkor nem lehet menni.Én is szedtem,otthon elkezdtem kinyomni őket mert nem bírtam ki.Besebesedett.És közel nem olyan erősen nyomtam mint a kozmetikus.
2009. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor mit csináljak ezekkel? Be vannak tokosodva teljesen, szóval nem olyan miteszer, amit ki lehet nyomni egyszerűen!
2009. okt. 18. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem elmúltak idővel ezek is mikor szedtem.
2010. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!