Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös helyett piros lett a...

Vörös helyett piros lett a hajam színe, mivel fessem be, hogy biztosan be is fogja? És végre rézvörös árnyalatú legyen.

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

én már hónapok óta piros hajszínt szeretnéd de eddig "csak" a vörös jött össze. mivel festetted ha szabad megkérdeznem?


és bocsi h nem a kérdésedre válaszoltam :$

2009. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sorolom:(

Először Loreal Casting 10 perces tartós hajfestékkel, gesztenyebarnát szerettem volna, később a fodrásszal rézvörös tincseket festtettem még bele. A g.barna majdnem fekete lett! Így borzasztóan elütöttek a fodrász által belefestett tincsek.

Gondoltam (nem kellett volna), átfestem az egészet vörösre, legyen olyan, amilyen eredetileg volt. Azonban nem volt kedvem elmenni drogériába, a közeli ABC-ben vettem egy olcsó (6-700 ft-os) Schwarzopf-os vörös hajfestéket. Na, ettől a fodrász által befestett jó pár hajtincs pirossá vált, de "sötét vörösben izzott" a hajam többi része is.


Végül a Tescoban újra vásároltam egy hajfestéket, most kb. a kiindulási színemnél -nagyon sötét barna- tartok... De ez már marad, nem kínozom magam tovább.


Valószínű, a pirosat valami olcsó (fodrászkellékes szaküzletben is vásárolható!) festékkel tudod elérni:) Ha sötét a hajszíned, akkor előtte ki kell szívatni a színét. Ezért érdemes -nem úgy, mint én- fodrászcikkeket árusító üzletben tanácsot kérni.

2009. okt. 19. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!