Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen a bőröm?

Miért ilyen a bőröm?

Figyelt kérdés

Itt van a kép: [link]


Hogy lehetne eltüntetni azokat a dudrokat?



2013. júl. 10. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
képzeld nekem is ilyen csak oldalt a halántéknál ,és rohadtul enm tudom mi okozza. Ezeke zárt mitesszerek és csak kinyomással lehet eltüntetni, de nekem vhogy mindig újraképződnek. És a legrosszabb az egészben hogy abszolút nem étkezem zsírosat tényleg csak minimálisan viszem be a zsíradékot, így nem hiszem hogy az nyomódna ki. Sajnos már alig eszem vmit mert attól tartok hogy az étel okozza, pedig allergiavizsgálaton is voltam. Tejet egyáltlaán nem iszok....
2013. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 punkibunki9 ***** válasza:
Azok az eltömődött pórusok, kicsit olyanok mint a miteszerek. És erre az egyetlen jó megoldás a kozmetikus. Én is jártam arckezelésre nekem is volt pár ilyen az orcámon és a kozmetikusom mondta is hogy hogyan hívják már nem emlékszem. Nagyon nehéz rendesen kinyomkodni szerintem te is menj el arckezelésre. Nem drága havonta egyszer vagy kéthavonta kell csak menni és nem fáj vagy ilyesmi. Addig meg szerintem hetente egyszer-kétszer radírozd a bőrödet és gőzölögtess kamillás gőz fölött hogy könnyebben ki tudd nyomni. A forró gőz megnyitja a pórusokat és akkor rendesen ki tudod nyomni nem pedig csak szétnyomkodod a "zsírt" a bőröd alatt. Ha gőzölögtettél használj tonikot vagy moss hideg vízzel arcot, hogy összezárd a pórusokat.Remélem segíthettem :D
2013. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 13. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek zárt mitesszerek ( comedok) , csak kinyomással távolíthatók el elvileg. Figyelj a higéniára ( hajad, párnád), drogériás szar " kozmetikumok" kilőve, esetleg egy 2% os szalicilsavas, és 8-10%os glikolsavas hámlasztás segítene otthon, rendszeresen. Emellett havi 1x kozmetikus. Belsőleg egészséges kaja, kevés cukor, tejtermék, chips, stb
2013. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen..nem a kajától,nekem valszeg örökletes...kérdezősködj a családban,hátha volt még vkinek,és lehet,hogy elmúlik magától(márha örökletes)!:)
2013. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok van..kozmetikusom kezeli de valahogy soha nem lesz kevesebb://
2013. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!