Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes festett szőkéből...

Természetes festett szőkéből platina szőke? Csak az válaszoljon aki tényleg tudja!?

Figyelt kérdés
Szóval nekem extra világos term.szőke a hajszínem,ebből lehet platina szőkét csinálni?Akár házilag?Hogyan?Fessem az egészet,vagy csak egyelőre elég a tövét?(a töve barna,ez az eredeti hajszínem).Ki fogja szívni ez is az eredeti hajszínemet?
2009. okt. 18. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
természetes festett szőke.. jajj istenem :)
2009. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, keress egy jó fodrászt, és csináltasd meg.. magadnak otthon nem érdemes, előfordulhat h elég a hajad.. ehhez szakember kell
2009. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első:Képzeld van természetes szőke festék,csak ne legyél ennyire korlátolt,nézz körül!!!


második:szerintem is fodrészra bízom.

2009. okt. 18. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező, nem, nem az 1. válaszoló a h*lye!


Rosszul tetted fel a kérdést.

Természetes festett szőke -> természetes is meg festett is?!

Így kellett volna: Festett természetes szőke...


Puszi a magyartanárodnak!

2009. okt. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg van olyan hajfesték aminek az árnyalatát "természetes szőkének" hívják, ez van ráírva a dobozára. Így lehet egyszerre festett is és természetes is. :) Nekem annak idején sikerült házilag platinaszőkét csinálni a festett szőke hajamból. VOlt egy Féria nevű hajfesték (nem tudom, hogy létezik-e még, nekem 2003-ban volt platinaszőke hajam) amit vizes hajra kell kenni, 2-3 festés után már olyan platinaszőke lett, hogy csak úgy virított a képeken (is)!
2009. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barna hajtövedet le kell szőkíteni(vitaminos szőkítő porral!!!),de az egész hajat nem kell,mert csak roncsolná,aztán pedig ajánlom neked a palette color XXL hajfesték jégszőke árnyalatát!Így sztem olyan lesz amilyet szeretnél,én ezt használtam régebben!Ha esetleg a tövénél sárgás maradna,bár nem hiszem,akkor vehetsz hamvasító cseppet drogériákban és ne felejtsd el a hajvégápoló szérumot sem,sztem szőke és fekete festett hajnál kötelező!
2009. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

és direkt írtam így.. az első, és a második is ugyanaz a személy, én :) nem vagyok korlátolt, csak nem mindegy h természetes hajszín, szóval az eredeti, vagy olyan festék, ami természetes hatású/színű :) és igen..bízd a fodrászra ahogy mondtam, nem akarok rosszat neked, ezer ilyen házilag elrontott hajat láttam már...:) szép napot


(látszik mennyit ér a stílus:D)

2009. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!