Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap nagyon leégett az...

Tegnap nagyon leégett az arcom. Ma már elég rondán varasodik. Délután pedig fontos találkozóm lenne, egy számomra kedves személlyel. Hogy tudok javítani a helyzeten?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm

2013. júl. 12. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kókuszzsírról esetleg hallottál már? Ételkészítéshez is jó, de a szépségápolásban is használják.

Drogériában (nem Rossmann van dm, de talán ott is,ki tudja) lehet kapni, vagy bioboltban.

Nem tudom milyen az arcod most, de én mikor leégtem, bekentem magam vele, nem hámlott és a pirosság helyett barna lett.

Olvass utána, érdemes.Bár ennyi idő alatt nem tudom mennyit segítene, másnapra tuti jobb lenne.

2013. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajna eléggé ronda. Hegesedik és az benne a poén, hogy csak néhány helyen.

Férfi vagyok ergó nem nagyon hallottam még szépségápolás terén minden dologról, csak az alapokról.


Ennyi idő alatt gondolom semmi nem fog segíteni. 2xeresen leégetem magam.


Pedig nagyon készültem erre a napra.


Ha valaki tud valami gyors tippet annak is nagyon örülnék.

2013. júl. 12. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tejföllel szoktam bekenni. kent be, aztán amikor már nagyon büdös mosd le és rakj rá újat. nem tudom délutánra elmúlik e, de legalább fájni nem fog. igazából tegnap este elkezdted volna nem lenne már semmi baja.:)
2013. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fájni már nem fáj annyira. De elég ronda.

Sajna ezt buktam. Köszönöm a válaszokat mentek a zöld pacsik!

2013. júl. 12. 10:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos délutánig már semmit nem tudsz vele csinálni :/ Egyébként napégésre legjobb a vaj, pár nap alatt rendbe teszi.
2013. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom lánnyal akarsz találkozni, ha normális, nem emiatt bukod a dolgot :)
2013. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Jaj nehogy tejföllel meg vajjal kenegesd! Ez tulajdonképpen elsőfokú égési sérülésnek számít, hasznosabb, ha hűtöd, hideg vizes borogatással!
2013. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen lánnyal lesz talim de nem randi, csak nekem ő nagyon fontos. Nem szeretném, hogy így lásson. Mert alapvetően nincs annyira nyomott fejem de így elég nevetséges és már-már undi. :)
2013. júl. 12. 11:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült?: )
2013. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kicsit viccelődtünk vele. Mert ennyire még nem égtem le.

De nagyon jól telt. :)


+ most az arcomat is kezelem tegnap körömvirág krémmel, ma pedig bepanthem Plus kenőccsel. Már szebb. A pirosság kezd elmúlni.


Köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!