Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » NŐK! Ti is gyantáztatjátok a...

NŐK! Ti is gyantáztatjátok a "bajuszotokat"? Nekem néhány szőrszál az államon is van! Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Engem annyira zavar, hogy bajuszom van...Persze a barátnőimnek is van, ők is szedik, de az utóbbi időben az államon is megjelentek ezek a kellemetlen szőrszálak, ami nem feltűnő, de nem is láthatatlan...Azt is le szoktam szedni gyantával...attól majd ritkulni fog...???

Engem annyira zavar...és a nőiességemet is lerombolja...

Megnéztem és a barátnőimnek is van "szőr az arcán", de az pihe....az enyém picit erősebb, de ne úgy képzeljétek el mint egy férfinak...?

Másnak is van ilyen vagy csak nekem? Mit lehet tenni? A gyantázás jó? Légyszi normális válaszokat, így is eléggé rosszul érzem magam miatta...:(



2013. júl. 14. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb sötéthajú nőnek van, vagy akiknek pajzsmirigybetegségük van, emiatt ne parázz. Én háromhetente kozmetikussal leszedetem, a szemöldököm egy részével együtt. Az államon levő kóbor szálakat csak borotvával tüntetem el, de gyantázni/epilálni is lehet, nem oszt, nem szoroz.
2013. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a borotvától nem erősödik???
2013. júl. 14. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Én cérnával szedem a szám fölötti részt, ez is olyan gyakorlatilag, mint a gyanta, mert gyökerestől szedi ki. Viszont annyiból jobb, hogy a gyantától könnyebben elszíneződhet a bőr, meg nekem jobban irritálta.
2013. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hunbula ***** válasza:
Én borotválom, nem vettem még észre hogy erősödne. Meg a pajeszomat is leborotválom.
2013. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem a legjobb megoldás, ha csipesszel "nekimész" annak a pár erősebb szállnak. garantáltan kihúzod, tehát nem törik bele és az érzékeny száj fölötti bőröd sem sérül majd.

üdv:missafrodita

2013. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!