Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontottam a hajam. Mit tegyek?

Elrontottam a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy változatosságot akartam, ezért levágtam egész fufrura a hajam.. csak ugye később jött meg az eszem. :/ és hát nem lett jó. Próbáltam oldal fufrunak visszacsinálni, de nagyon hülyén néz ki úgyis. Mit kéne csinálnom? Fodrászhoz nem birok menni mert nem adnak pénzt-.-" mondván, tanulok a hibámból. Igazuk van, csak ne néznék ki ilyen szörnyűen. :/ Előre is köszii
2009. okt. 19. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hullámcsattal csatold fel a fufrut a fejtetőre, és kész is. Nekem egész rövidke kis fufrum van, és azt is fel tudom csatolni.
2009. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt szoktam, csak már az is nagyon irritáló dolog, főleg amikor néhány tincs visszaugrik, és mehetek megint megcsinálni. :/ Nemtudja valaki,hogy mennyi idő alatt nő meg normálisra? Mert, nem olyan nagyon rövid a fufrum, mert annyira azért nem akartam, hanem a szemöldököm végééig ér. *-)

De amugy köszönöm. :D

2009. okt. 19. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Nullás gép
2009. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alapesetben havonta 1 cm-t nől a haj, tehát van 2 hónapod, hogy megnőjjön normális hosszúságóra.

Ötlet: szines kendő, vagy a ruhához igazodó elasztikus hajpánt,

összefogod kicsi tincsekbe, amiket megsodorsz, és megtűzöd pici szines hajfogókkal,

oldalra fésülöd, teljesen simára lezselézed, és szivárvány szinű csatokkal megtűzöd több helyen.

Sok sikert!

2009. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
énis jártam már így, én azt csináltam,hogy előrefésültem még egy fél centi sornyi hajat a szemembe, és aztis hozzávágtam, azt már hosszabbra hagyva,tépettre. így hogy az összekeveredett a rövidebb szálakkal,már jól nézett ki, de még oldalra rakni-csatolni is egyszerűbb volt. más tippem nincs,de gyorsan nő, nyugi!! amúgy ha kivasalod kicsit (nah azért nem úgy hogy nyílegyenesen elálljon a fejedtől xd) akkor hosszabbnak tűnik,de legalábbis könnyebben kezelhető
2009. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nullás gép -.-" De vicces. 8-)


A többieknek köszi a tanácsot:D bevált. (:

2009. okt. 24. 11:39
 7/8 anonim válasza:
hajpántot,hajhálót tudom ajánlani
2010. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nyugi pár nappal ezelött én is megpróbáltam igazitani a hajamon, egész jó lett meg minden de egy helyen egy fél centivel rövidebb lett és furán néz ki de ha páwásra belövöm akk nem gáz

15F

2015. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!