Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elrontottam a...

Mit csináljak? Elrontottam a hajam.

Figyelt kérdés
Nagyon hosszúra megnőtt a frufrum, és én vágtam le, mert csak ezért nem akartam fodrászhoz elmenni. És hát eléggé elrontottam, túl rövid lett. Elég hülyén néz ki... Nincs valami,amitől gyorsabban nő a hajam?
2011. ápr. 4. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vasald ki, úgy hosszabb, de nem sokkal. esetleg waxozd be úgy fésüld ki de csak egy kicsit.

És amíg nagyon béna, addig hajráfold hátra.

:D

Nekem anyukám szokta vágni amúgy, magamnak nem tudnám.

2011. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyira csak nem vágtad rövidre, hogy 1-2 hét ne legyen elég? Addig csatold el, vagy hajpánt, ráf.

Frufrut vágni amúgy nem nehéz, csak van pár alapszabály. :D Ha egyszerű pónifrufru, akkor inkább szárazon vágd, akkor nem ér meglepetés, hogy száradás után sokkal rövidebb pl. mint kéne.Oldalfrufrut vizesen vágtam mindig. Meg több rétegben vágd, az esése is szebb lesz, és korrigálhatod, ha kicsit belevágtál valahol. Meg mindig keveset vágj. ^^"

2011. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Patikában vegyél ricinusolajat (nem lesz drága,2-300 ft),azt kend rá pakolásként pár órára(föleg a tövére jusson),utàna persze jól mosd ki.Ezt persze be kell majd vetni 2-3-szor,de hihetetlenül megdobja a haj növekedését!Addig is kitartás! :)
2011. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!