Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim terület gyantázásakor a...

Intim terület gyantázásakor a "profik"nál is az történik, mint itthon, vagy ők jobban csinálják/más gyantával?

Figyelt kérdés
Még a tépéskor jelentkező fájdalmat el is viselném, a borzasztóbb inkább a következő napok, olyan szinten kipirosodik minden egyes pont, ahonnan kirángattam a szőrszálat, hogy még a bugyi is dörzsöli rendesen és borzasztóan fáj... Én csinálok valamit rosszul vagy ez mindig ezzel jár?
2013. júl. 16. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ez még meg nem nyugszik a bőr.Érzékeny,vékony a bőr így sokkal fájdalmasabb egy gyantázás.Érdemes kipróbálni egy nyugtató balzsamot.
2013. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem fájt, maximum aznap érzékeny volt. Már a kozmetikusnál kaptam rá Neogranormont, de estére általában el is múlt még a kipirosodás is, pedig gyantázás után 1-1 szőrszál helyén vérzett is. Szerintem a szakszerűtlen rángatástól gyullad be neked ennyire. Érdemes lenne profira bízni.
2013. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én elég kényelmetlenül érezném magam, miközben épp tépkednek "ott"... De gondolom, ez is olyan, mint a nőgyógyász, az első alkalmon kell túlesni, aztán semmi probléma.:) De nem értem, hogy hogyan kellene szakszerűen rángatni, vagy miben más az itteni rángatás, mint mondjuk a lábon.. mert ott egyáltalán nincs ilyen problémám, szinte ki se pirosodik.
2013. júl. 17. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért abban megegyezhetünk, hogy a lábon is szakszerűbben csinálja egy kozmetikus, akinek tanítják, hogy hogyan kell. Valószínűleg kevésbé érzékeny ott a bőröd, ezért nincs kipirosodás sem. Intim területen fontos a gyanta minősége, a bőr hőmérséklete, hogyan feszítjük, milyen irányba húzzuk, mennyire határozottan, stb. Nem tudom, otthon milyen gyantát használsz lábra, és milyet fazonra. Mert ha patronosat a lábadra, azt nem lehet fazonra használni. Nem is hatékony, nem is kíméletes, garantált a kudarc. Fazonra hagyományos, de méginkább cukorgyanta ajánlatos. Ennél mindkettőnél eltérő a használat, más technikát igényelnek. Ezt a kozmetikus tudja, és 10 perc alatt végez a fazongyantáddal. Te otthon akár egy órát is elküszködhetsz vele, és mégsem lesz tökéletes a végeredmény.
2013. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!