Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Homedics Me My Elos szőrtelení...

Homedics Me My Elos szőrtelenítő gép, van olyan akinek van ilyen gépe? Véleményekre vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak, akik már vásároltak ilyet és személyes tapasztalatuk van, esetleg ismerősüknek van ilyen eszkösze.

2013. júl. 17. 09:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Igen, nekem van ilyen gépem, pár hónapja vásároltam, mert ez tűnt a legszimpatikusabbnak, mivel az IPL technológia mellett még RF technológiát is alkalmas. És a sötétebb bőrűeknek is ajánlott. Ezért is válaszottam ezt, mert nyáron elég napbarnított vagyok. 5x használtam eddig és csak nyomokban nőtt ki a szőr és az sem olyan erősségű, mint volt. Nekem eléggé erős, fekete szőrszálaim vannak, tehát pont alkalmas az ilyen gépekhez. Intim tájékon és hónaljon több kezelésre van szükség én úgy tapasztaltam. Nagyon örülök neki, hogy megvettem, mert eléggé szkeptikusan álltam hozzá. De bevált.
2013. júl. 18. 09:40
 2/3 tekike99 ***** válasza:
72%
Te figyelj már? Szerinted nem gáz, hogy te magad "próbálsz" válaszolni a saját kérdésedre és még csak nem is sikerül??? Esetleg te lennél a fő értékesítője a készüléknek? Pont azon dilemmázok, hogy meg merjem-e venni. De ez után, biztosan nem fogom. :(
2013. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
úristen, de gáz! :D :D :D
2015. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!