Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilátor után kibír 1 hetet?

Az epilátor után kibír 1 hetet?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar ha nyáron szőrös a hónaljam, ezért borotválom,de azt minden nap kell és utána mindig piros foltos lesz...(pedig tusfürdővel csinálom), ha meg csak a szőrrel megegyező irányba borotválom, akkor nem jön le teljesen.. :S Szóval ki akarom próbálni az epilátort.. Lehet vele csinálni simára? Kibír 1 hetet? 16/f

2013. júl. 17. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én epilálom már évek óta a hónaljamat épp azért, mert ott tartós és 1-1,5 hetet kibír. Szóval nyugodtan használd :) Viszont a lábamon 4-5 nap után látom az új szálakat, ott nem tudom, hogy miért nem tartós az epilálás, ezért ott gyantáztatni szoktam.

Elején egyébként fájni fog hónaljnál. Legalábbis nekem iszonyatosan kivörösödött, vérzett is, be is könnyeztem és vagy fél órán keresztül csináltam, mert annyira nem bírtam. De aztán hozzászoktam pár alkalom után és most már fél perc alatt letudom mind a kettőt.

2013. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a vérpöttyök meg ilyenek másnapra elmúlnak?
2013. júl. 17. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, másnapra nem is látszik semmi. Pár óra alatt eltűnnek. De nem is biztos, hogy neked is fog vérezni. Én előtte borotváltam évekig és nagyon megerősödtek a szálak és azért vérzett, de most már eléggé gyengültek a sok epilálástól.
2013. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is fiú vagyok és epilálom a hónaljam, igaz nem csak ott. :) Elsőre fájni fog valóban, de 2-3 alkalom után nem vészes. Lényeg, hogy ne hagyd nagyon megnőni, ha már kinő 2-3-4 millisre, nyugodtan epilálhatod újra. Így mindig vékony, gyenge szőrszálaid lesznek, könnyebben kijön. Elsőre ha vérzik is, másnapra megnyugszik a bőr, de lehet, hogy már aznap. Nekem hónaljon kb 1 hetet kibír úgy, hogy tök sima, és kb 2 hetente epilálom, mert addigra éri el a 2-3 millit. :) Amúgy nagyon ajánlom neked is az epilálást bárhol, mert sokkal szebb és tartósabb az eredménye. :)
2013. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és évek óta gyantáztatom a hónaljamat. Ha nincs időm elmenni a kozmetikushoz és még nem olyan nagy a szőr, akkor megcsinálom epilátorral. Nekem ez kicsit jobban fáj, mint a gyanta és jobban kipirosodik, de ez gondolom egyénfüggő. Amúgy kibír egy hetet simán.
2013. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi azoknak, akik lepontozták a válaszom. Biztos ők epilálják és látják nap mint nap a hónaljamat. Nem értem miért kell a saját tapasztalatos válaszokat lepontozni. Mindenki más..
2013. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!