Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor használat kb. hány...

Epilátor használat kb. hány éves kortól? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Anyám szerint én még túl fiatal vagyok ehhez, de szerintem nem. Hogyan tudnám meggyőzni hogy ez nem korhoz kötött? Vagy igaza van?

2013. júl. 15. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha a korodat elárulnád...


Egyébként ha a szőrtelenítéshez nem vagy már kicsi, akkor az epilátornak sincs akadálya.

Nem olyan bonyolult az, hogy ne tudja valaki használni... az elve pedig úgyis ugyanaz, mint a gyantának.

2013. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy
2013. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
12 éves kb. fél éve gyantázok
2013. júl. 15. 23:35
 4/12 anonim ***** válasza:

És gyantázol vagy gyantáznak?


A különbség max. a fájdalom jellegében van.

A gyantázásnál egy pillanat, epilátornál minden szálat külön-külön érzel.

2013. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én pont 12 évesen kezdtem szőrteleníteni, anyukámtól kaptam hozzá az epilátort. Nem értem, ha gyantázni szabad, epilálni miért nem?
2013. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem a gyantáztatás fájdalmasabb mint az epilálás,de ha enged gyantáztatni nem értem hogy mi baja van az epilálással
2013. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát azt mondja nekem hogy kissé röhejes hogy épilátort szeretnék 12 évesen
2013. júl. 15. 23:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne röhejes, jaj ne már..sokkal egyszerűbb egy epilátor, mint gyantázni, az ára se vészes..
2013. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Neki van vagy nincs?


Egyébként meg gyűjts rá, ha nem vesz!

Lehet, hogy csak attól tart, pénzkidobás lesz, mert nem fogod használni (nem jön be, fájdalmasnak találod, nem bírod majd...).

Ha némi zsebpénzzel te is beszállsz, akkor talán jobban elhiszi, hogy tényleg használni is fogod.

2013. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kozmetikussal gyantáztat. Nem tud magának fájdalmat okozni. Nem akarja megvenni mert fél hogy nem fogom bírni.
2013. júl. 16. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!