Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az olcsóbb vagy a drágább...

Az olcsóbb vagy a drágább epilátor a jobb?

Figyelt kérdés
Az olcsóbb (6-7000 Ft) vagy a drágább, vízben is használható (20-30000 Ft) epilátor a jobb? Nektek melyik vált be? Melyik nem fáj annyira?

2013. júl. 18. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 5000-ért vettem anno egy Braunt. Nem volt fölös 20-30 ezer Ft-om 15 évesen, ezért nekem ez tökéletesen megfelelt. Most 21 vagyok és azóta is nagyon jól működik. Még sosem volt vele problémám és kiszedi a legapróbb szőrszálakat is. Az elején fájt, de most már hozzászoktam. A drágábbakat nem ismerem.
2013. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személyes véleményem szerint az olcsóbb a "jobb".Mert lehet nem is fog tetszeni, én igen hamar meguntam azt hogy tép és bekönnyezek, inkább borotválom a lábam :)
2013. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is braun van, ráadásul csak 1 fokozat van rajta. De több mint 10 éve hibátlanul működik. Sztem nem érdemes drágát venni, hacsak nem vagy sznob. Az olcsó is ugyanúgy elvégzi a dolgát.
2013. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon fáj?
2013. júl. 19. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:

A fájdalom egyénfüggő.

Nekem lábszáron nem fáj, combomon viszont nem bírom. A karomon is fáj, szóval ott gyantázom. Hónaljnál először annyira fájt, hogy könnyeztem mindig, viszont most, évekkel később már nem fáj. Intim részen (fent) csináltam még, ott az elején nagyon fájt, később csökkent a fájdalom, viszont akkor sem volt kellemes. Bikinivonalnál kibírható számomra.

De mondom. Ez csak az én saját tapasztalatom. Ki kell próbálni és megtudod.

2013. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!