Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szokerol lehet sotet lilara...

Szokerol lehet sotet lilara hajat atfesteni? Nem fogom tonkretenni a hajam?

Figyelt kérdés
kb.fel eve vagyok szoke.elotte mindig is fekete volt a hajam. kb 6hete festettem,de mar elegge kinott.mondtam is a ferjemnek hogy a heten ujra festeni fogom. erre mit csinalt a dragam? vett nekem festeket de nem szoket hanem sotet lilat.hat meghokkentem hogy most ez milyen szitu?!nem tudom mit gondoljak,lehet hogy nem tetszik neki a szoke hajam azert vette a lilat?vagy mi?befessem lilara vagy vegyek szoket?hogy fogok kinezni?

2013. júl. 19. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz annyira ostoba, hogy nem tudod megkérdezni a férjedtől, hogy mégis mit akart ezzel. Ha itt azt mondjuk, hogy fesd lilára, akkor meg is teszed? Uram isten, maradj szőke, pont annyi eszed van.
2013. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Marhara vicces!
2013. júl. 19. 12:14
 3/9 A kérdező kommentje:
csak azt akartam tudni hogy,ha mar megvette a festeket nekem akkor ha befestem lilara nem e fogja tonkretenni a festek a hajamat.biztos vagyok benne hogy neki a szoke nem tetszik es igy probalt kedveskedni hogy ne bantson meg.de eleg furcsa volt az a pillanat mikor odaadta a kezembe a festeket.azt meg hozza is tette hogy mijen szep szin neki tetszik.
2013. júl. 19. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:

De mi a fenéért nem kérdezed meg tőle hogy mit akart?! mi honnan tudjuk?!

Istenem... igaza van az elsőnek.

2013. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
itt mindenki ekkora h@lye?azt akarom tudni hogy nem e megy tonkre a hajam ha szokerol lilara festem.uram atyam egesz mast valaszoltok.szerintem erthetoen irtam a kerdest.
2013. júl. 19. 19:13
 6/9 anonim ***** válasza:

háááát én ilyen drasztikus változást tuti nem intéznék egy lépésben, otthon, mert rossz lehet az eredmény, ráadásul a szőke sokszor ledob mindent (tapasztalat, bár nem pont lilával..)

Ráadásul ez gondolom drogériás festék, nem fodrászkellékes,ami szintén sok katasztrófa okozója drasztikus hajszínváltás esetén.

Ha akarod a lilát, akkor szerintem kérdezz meg egy fodrászt, vagy menj el egy fodrászkellékesbe, ott segítenek legtöbbször, és normálisabb festéket is adnak. Szerintem először kicsit tompítanod kéne a szőkét, pl fokozatosan barnásabbra festeni, aztán arra a lilát, hátha..........

2013. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: amúgy gondolom a lila tuti ammóniás festék, amit én magam nem nagyon támogatok, tudom, hogy a többibe meg peroxidot raknak, de nekem az ammóniamentestől csak fele annyira károsodott a hajam. Plusz dolog a lila ellen (azon kívül, hogy katasztrófa szín is kijöhet, ha ráfested egy sima szőkére), hogy ezzel az egész hajat, nem csak a tövet kell befesteni, ami jobban károsít, illetve hallottam, hogy a vöröses-lilás-burgundi árnyalatok kopnak a legjobban...

Ha nem is tetszik, ajándékozd el a festéket, vagy cseréld ki, stb. A férjednek pedig mondd meg, hogy te szőkén érzed magad jól. Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy csak a szőkével van baja, vagy mondjuk egy kellemesebb barnás, feketés árnyalattal is (mert lássuk be, a lila minden, csak természetes nem...)

2013. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire vagy szőke, mert ettől is függ, milyen lesz az eredmény...ha nagyon világos a hajad, akkor lesz egy klassz élénk lila szín, a lenövésnél viszont már olyan lesz, mint a dobozon a képen. (vagy nagyon hasonló)

Egy ilyen festés nem árt jobban, mint a szőkére festés, viszont ha nem fog tetszeni és meg akarsz szabadulni az új hajszíntől, az már annál inkább tönkreteheti a hajad...

2013. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom az ertelmes valaszokat! ja egyebkent kerdeztem a ferjemtol miert vett lilat.azt mondta hogy sotet haj jobban all nekem.de meg nem tudtam donteni mijen legyen lila vagy szoke.esetleg szokebe lila melir mint a zebrak...hat maj megirom a fejlemenyeket.
2013. júl. 22. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!