Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha anya el akar...

Mit csináljak ha anya el akar vinni nőgyógyászhoz? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
16 ha éves leszek és 14 évesen el vesztetem a szűzeségemet mert volt egy komoly kapcsolatom és a fiú 18 éves volt!!!És nem akarom még hogy meg tudja mit csináljak??De aszt tudja hogy tampon használok!!Arra tudom fogni hogy biztos az szakította át a szűzhártyámat???Segítsetek létszíves!
2010. máj. 8. 16:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

1. Tanulj meg írni

2. Nem azt nevezzük komoly kapcsolatnak, ahol az emberek járnak 1 évig, hanem ahol terveik vannak együtt, megértik egymást, esetleg együtt élnek, stb. Ilyen a 14 éveseknek nincs.

3. A doki nem adhatja ki a jó édes anyádnak az információkat rólad. Ha pedig tampont használsz, eleve nem "lehetsz" szűz, biológiai értelemben véve.

4. Meg is tagadhatod, hogy elmenj, nem hiszem, hogy kényszeríthetne rá.

2010. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha 16 éves vagy, akkor anyukád is fiatal, így nem veszi be azt a dumát, hogy a tampon vette el a szüzességed. Miért akar orvoshoz vinni? Ha voltál annyira felnőtt, hogy lefeküdtél a fiúddal, elmondhattad volna a mamádnak is. A szülők -főleg az anyukák- értékelik az őszinteséget. Elfogadják, hogy lassan felnőnek a gyerekek és még tanácsot is adna, ha lenne bátorságod kérni. Hidd el az a legegyszerűbb, ha leültök és megbeszélitek a történteket. A nőgyógyászhoz meg sztem egyedül is bemehetsz már 16 évesen. Legyél bátrabb, mert csak magaddal szúrsz ki.
2010. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
17:08-as: miért kellene az anyukának fiatalnak lenni ha lánya 16 éves? Nekem a fiaim 33 évesen születtek, igy 16 éves korukban 49 éves voltam. Ez ugyan nem öregkor, de azért fiatal anyukának nem neveztem volna magamat, és nem én vagyok az egyedtlen, akinek 30 fölött lett gyyereke.
2010. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

a 3. pont nagyon hülyeség. a tampontól nem feltétlenül szakad át a szűzhártya, mivel elég rugalmas. igen, igaz, hogy átszakadhat, de nem feltétlnül.

és mivel 18 év alatt van, igenis kiadhat információkat az anyukájának.

de most anykád azért akar elvinni nőgyógyászhoz, hogy megtudja megvan e még a szűzhártyád? vagy csak egy sima kivizsgálásra?

2010. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
17:13as vagyok. bocsi nem írtam oda, hogy az elsőnek címeztem a válaszamon első részét :)
2010. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
A doki szüzen nem vizsgál meg.És mivel azt mondod neki, hogy az vagy ezért nem fog a büdös életbe kiderülni, hogy nem vagy az.
2010. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
17:11 pedig öreg anyukának számítasz. Jézusom nekem 43 éves az édesanyám, büszke vagyok rá, fiatal nő, még mindig nem úgy, mint te. Én 20 éves vagyok most. Majd a te gyerekeid, ha 20 évesek lesznek mit szólnak hozzád?
2010. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

17:36-os

Ez egy nagyon primitív válasz volt.

Engem is 23 évesen szült anyám és akkor mi van?

Vagy talán már van gyereked 20 évesen és ez a bajod,mert akkor megértem sz*r lehet.

18/L

2010. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Nincs gyermekem, egész egyszerűen elhülledek az idős anyukák látványától. Nem hinném, hogy ronda vagy sértő szót használtam. Ha így volt elnézést kérek - attól akinek írtam - nem pedig egy beledumáló válaszadótól..
2010. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

miert nem beszelsz vele? Marmint Anyukaddal?

Nem lenne konnyebb utana? Kozelebb hozna titeket, mert ugy latom eleg sok a titok.

En FIATAL anyuka vagyok, 30 eves, es nem nyirnam ki a lanyomat, ha elmondana, hogy 14 evesen mar szexelt, ha meg akarja beszelni velem, ahelyett hogy eltitkolna.

(Ha Anyud nem jofej ennyire, akkor pedig:)


Dokival nem tudsz beszelni elobb?

Mondd Anyudnak, hogy egyedul akarsz bemenni, mert kinos neked, ha ott van, es beszelj a dokival, mert ha mar nem vagy szuz,akkor igenis KELL a szurovizsgalat!

Mondd meg neki, hogy mi van, es hogy szeretned, ha megvizsgalna, mert nem vagy szuz, de majd csak kesobb akarod otthon robbantani a temat.

Ha a doki jofej, akkor megerti, es megnyugodhatsz, hogy megvizsgalt, es mindent rendben talalt.


-fiatalanyuka-

2010. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!