Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anya újra el akar vinni...

Anya újra el akar vinni kozmetikushoz de én nem nem akarom! Mivel tisztíthatnám ki a pórusokat annyira mint ha elmentem volna egy kezelésre? L

Figyelt kérdés
Már 2x is voltunk de mindig nagyon fáj állandóan könnyezek és olyan mintha mindjárt eltörne az orrom.Magamat nyomkodni nem szeretném mert félek hogy hegek maradnak utána.Mit tegyek?

2013. júl. 21. 12:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mint írtam már 2x voltunk kozminál és látszik mert tisztább a bőröm.De anya 2-3havonta vinne.

Amúgy kinéztem egy nagyon jót:

1)15perc gőzölés 2)a pakolás:D 3)hideg vízzel át kell öblíteni az arcot.Működhet?

2013. júl. 21. 14:32
 12/15 anonim ***** válasza:
én a garniertől a pure activ-ot használom. Lehet hogy nem olyan a bőröd mint az enyém, de próbáld ki!:)
2013. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász?
2013. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikusként mondom, hogy azt a kozmetikust kerüld, akinél csak szenvedsz egész végig. Nálam soha nem fordult olyan elő, hogy a vendégnek fájt volna a tisztítás, mégis mindent ki tudtam nyomni, sőt, már akkor sem volt piros az arca, mikor kilépett az ajtómon. Ezzel nem magamat akarom fényezni, hanem azt akartam érzékeltetni, hogy nem attól lesz jó a tisztítás, ha kínszenvedés a vendég számára. Kérdezd meg a barátnőidet, hogy kihez járnak, és hogy vannak vele megelégedve.
2013. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Lehet fel fogok keresni egy másikat!Unokatestvérem 1x volt nála,azóta se jár hozzá.

2013. júl. 21. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!