Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások nyomainak eltünteté...

Pattanások nyomainak eltüntetésében mi segíthet? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Éveken át pattanásos voltam. Most sem kiabálhatom el,mert lehet ősszel újra kezdődik minden. Jelenleg sima az arcbőröm,de piros foltok,pöttyök maradtak,néha előjön 1-2 pattanás. Nem igazán mélyednek be,de azért aggódom,hogy később mivé fajul a dolog.

Sotretet és Raucetant ajánlottak a bőrömre pár hónapja amikor még csúnyább volt.

Skinorent és Duacot használok.


Akinek van tapasztalata és bármilyen megoldás tudatában áll kérem írjon:)) .


Előre is köszönöm.

16-17/Lány



2013. júl. 21. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ősszel újrakezdődik akkor Tetracyclin gyógyszer.

Hegekre Cicaplast. Ez csak akkor lehet alkalmazni, ha nem vagy már pattanásos.

2013. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedj cinktablettát! Saját tapasztalataim még nincsenek vele kapcs. de sokan ajánlották, egy próbát megér :)
2013. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én acne stop-pot használok és nekem bevált. Gyógyszertárakban lehet kapni sötétzöld tégelyben.
2013. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!