Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok titeket taszit ha egy...

Csajok titeket taszit ha egy 17 eves sracnak szoros a laba es a hasa es a melkasan is kezdnek megjelenni a szorok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább te legyél szőrös mint én. :D (17/L)

Viccet félretéve: azért egy kis "igazítás" nem árt, ha nagyon nagyon szőrös vagy.. de különben személyszerint engem nem zavar, inkább legyél ilyen mint abszolút csupasz.. :D (tudod úgyis milyenre gondolok)

2009. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mso tze kb olyan kérdés volt h "Pasik titeket taszit ha egy 17 éves lánynak van haja?":D kb..:D a lényeg h ne irdatlan fekete dzsungel legyen.
2009. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon durván szőrös akkor se tud mit kezdeni ellene pl a lábán mert odáig még nem jutottunk el hogy a szőrtelen férfiláb elfogadott legyen, ritkítani meghát pasi legyena talpán aki bevállalja.

Engem nem zavar a szőrös láb, sem kar, sem has, sem mellkas. Ettől pasi a pasi, ezlőtt kicsit ferdén néztem az ilyenre ha láttam pl fürdőruhában, de később már el tudtam tőle vontakoztatni és egyáltalán nem zavart. Csak mert egy fiún van szőr nem fogom hátrébb helyezni.

18/L

2009. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem!

inkább ez lenne a normális. ok ne legyél csubakka XD de azért ne is giliszta...

18L

2009. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pasiknál sztem lábon ALAP a szőr, a hason ill mellkason attól függ, h mennyire szőrös
2009. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,inkább az zavarna,ha szőrtelenítené magát.A csupasz láb nagyon taszító egy fiún.Pár szőrszál a mellkason és a hason elmegy,sőt még szexi és izgató is tud lenni,főleg ha a srác köldöke alatt van egy csík:) De a dzsungel sem tetszik.
2009. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

dehogy zavar, sőt, sztem férfias. a csupaszok meg elég meleg benyomást keltenek. szóval nyugi

31/L

2009. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pont az taszít, ha egy ffi teljesen csupasz! teljesen jó vagy így, nyugi!

23 N

2009. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amíg nem golyóálló a mellszőröd és nem csahol hónaljkutya sem addig nincs baj (szerintem).

16/L

2009. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a normális bogaram. :) Ne legyél se meztelencsiga, se jeti. Úgy a tökéletes! ;)


20/L

2009. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!