Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 eves srac vagyok es azt...

17 eves srac vagyok es azt szeretnem megtudni h csajok titeket zavar ha egy sracnak szoros a keze laba hasa es a melkasa es a hatamon is kezdnek megjelenni? Szerintetek mit tegyek nagyon szegyelem magam

Figyelt kérdés
kb hany eves korig szorosodik az ember...a hatamon vajon meg fog noni?
2010. ápr. 12. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen mértékben meg hogy hol. Engem pl jobban idegesít ha egy srácnak "gyantasima" lába van, "férfiasabb" ha szőrös. De háton elég zavaró.
2010. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A kutyát,meg a kukit csupaszon szeretem látni egy fiún,de máshol a szőr az férfiasabb:)(persze a pocakon fazon nyírva)
2010. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a mellkasa és a háta szőrös az gusztustalan.
2010. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem érdekel ha szőrös, de a háton gusztustalan
2010. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó, engem pl. egyáltalán nem zavar. (Háton mondjuk azért már ne nagyon legyen...) Meg ez nem is mindenkinek olyan fontos, érted, lehet valaki lehet azt mondja, hogy alapból a csupasz pasi tetszik neki, de attól még beleszerethet egy történetesen szőrösbe,és vonzónak találhatja, van ilyen, az, hogy kinek mi az esete, az csak egy dolog.
2010. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát amit én nem szeretek az a háton a szőr...mikor átöleled és beletúrsz..brr...

De egyébként megvan mind a szőrös és a nem szőrös pasik varázsa :)

2010. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a hátat kivéve mindegyik NORMÁLIS ÉS TELJESEN JÓ!
2010. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem is normális ha szőrős egy pasi, és nem is nagyon várom el tőle hogy eltávolítsa. sőt én szeretem is a barátom pocakján a szőrt. de a háton én se nagyon tudnám elviselni. az undi :D

19/L

2010. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha zavar a szőr magadon, próbáld meg a gyantázást. Jó ideig nem nő vissza, és a visszanőtt szőr is gyengébb lesz, sőt, egy idő után akár ki is kophat.
2010. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gusztustalan ha egy pasin nincs szőr. Bárki bármit is mond egy fiú ne borotválja vagy gyantázza a lábát, karját, hasát, mellkasát. Borotválja az arcát a hónalját és ha "arra" kerül sor akkor az sem mellékes. A szőrtelen pasi meg hányingerkeltő számomra és szerintem még sokan így gondolják, bár ez csak az én véleményem. Azért a férfiak ne kezdjenek már kezet, lábat gyantázni jó ég. Mellesleg szerintem nem kellene gátlásosnak lenned emiatt. A hátadra se ajánlom a gyantát még ilyen fiatal korban. Ráérsz még később is ilyenekkel kínlódni. De a te életed, ahogy neked jól esik:)
2010. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!