Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megfogok valaha elégedni...

Megfogok valaha elégedni magammal?

Figyelt kérdés

Nem érzem szépnek magam, eléggé pattanásos vagyok (mondjuk most szedek pár hónapja gyógyszer, ez TALÁN hat), a fogaim között hézagok vannak, görnyedt a hátam, nagyon szeplős vagyok, szarka lábas a szemem, hulla fehér a bőröm (napozni se tudok,mert abból csak leégés lesz). Sokan meg megnéznek az utcán, és nem olyan rég jöttem csak rá,hogy szerintem azért mert eléggé csúnya vagyok. Barátom még nem volt. Nagyon sokat sírtam mindenem miatt. Egyáltalán nincs önbizalmam

16/L


2009. okt. 21. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne légy elkeseredve. Nem csak te küzdessz a pattanásokkal és is és még valószínűleg rengeteg ember. Én világéletemben szeplőket akartam, szóval emiatt irigyellek. A Dm-ben pedig vehetsz kakaóvajat amitől puha lesz a bőröd és egy kis halvány barnaságot is ad neki. Ne légy pesszimista lehet azért néznek meg az utcán mert teccesz nekik. Az önbizalmi kérdést viszont csak magadban tudod eldönteni. Sok sikert hozzá :)

13/L

2009. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát ha télleg olyan vagy amilyennek leírtad akkor szerintem azért mert télleg csúnya vagy.. :( , de az önbizalom és a kisugárzás nagyon sokat számít és ez nem kamu télleg igyvan probálj önmagad lenni és akkor jólesz minden , és fogszabályzó is kell akkor meg huzd ki a hátad egy görnyedt hát szerintem mindegy hogy lány vagy fiú az illető de akkoris hát nem egy elönyős dolog.. 17F
2009. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a szeplő az nem csúnya :) feldob téged neaggódj. sminkeld magad szépen,divatos ruhák és senki nem a szeplőidet fogja nézni.ha barátod lesz,az nem a szeplőid miatt,ha nincsen,akkor sem a szeplők miatt :) nekem is van és nem öndícséretből de mindig is sok hódolóm akadt.jelenleg is van barátom már régóta :)
2009. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

20:11-nek:

jó oké, őszinteség megminden, de nemhiszem hogy ezt így le kellett volna írnod.. jobb lett volna, ha megtartod magadnak a véleményed..


kérdezőnek:

szerintem különleges lehetsz a szeplőid miatt :) örülj hogy vannak szeplőid :) egy kis önbizalom kell, és mások sem fognak csúnyának tartani. és barátod is lesz majd ne aggódj :)

15/L

2009. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen önbizalomhiányos voltam.Általános iskolában nagyon csúfoltak,hogy csúnya vagyok,és én is sokat sírtam emiatt.Duci voltam,pattanásaim nekem is sok volt,még most is.De aztóta beléptem a szakközépiskolába,ahol békénhagytak,és ma már lassan másfél éve,hogy van egy barátom,aki mindig elmondja,hogy milyen szép vagyok :)És ez nagyon jól esik nekem.


Hidd el,valaki észre fogja egyszer venni benned a szépet! Légy erős! :)

2009. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

20:11 vagyok


bocsi csak azért itt annyi álszent van szerintem mindenki irogatja hogy igy szép vagy úgy szép vagy de nem, nem minden ember szép de a szépség az nem csak a külsön múlik. én találkoztam már olyan csajjal aki bűnronda volt de anyuci apuci mégis mondta hogy te vagy a legszebb.. pofára is esett :-) tisztába kell lennünk a határainkkal szerintem és amin tudunk azon pedig javítanunk kell. de pl most neki két foga között 3 nyáriszünet van de itt irjátok hogy dejóaz pedig lehet elhiszi hogy az télleg jó pedig egy fogszabályzó jólenne..ezeken lehet javítani


na mindegy nem akartam én senkit se megbántani csak őszinte voltam bocs..píísz

2009. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

22:12:

Nem hinném, hogy tudnád, hogy valójában hogy néz ki a csaj... :) És lehet nem is olyan nagy hézagok vannak a fogai közt. Nem kéne egyből lecsúnyázni. A kérdést sem azért tette fel, hogy most Te lecsúnyázd. Jó oké őszinteség, persze, az jó dolog. De véleményem szerint jobb lett volna, ha megtartod magadnak a véleményedet.


:)

2009. okt. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is patis voltam, és kövezzetek meg, de nekem a szoli segített (hetente 1-szer, többször ne!) leszáradtak a patik és kevésbé voltam sápadt (barna nem lettem, mert annyit nem mentem). de ez csak tipp. ami kötelező: arctonik, nekem a clean and clear nagyon bevált, ezzel naponta töröld át az arcod és heti 2 bőrradírozás.

A szeplők szexisek, de ha zavar, akkor vegyél jó minőségű alapozót, az a szarkalábakat is elfedi és a patikat és takarja.

a fogadat kérdezd meg a fogorvostól, hogy mennyi lenne szabályoztatni, arra más praktika nincs sajnos.

és húzd ki magad!!! sportolj, pl. aerobick, az javítja a tartásod és önbizalmat ad!


ha van még kérdésed, nyugodtan írj privit

2009. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

11.09-es vagyok

Hol laksz? én miskolci vagyok, csak hogy összefuthatunk egy tanácsadásra:)

31/L

2009. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!Nem lehet hogy te nagyítod fel a "hibáidat"?:)

Figyelj,én ennyi idősen én is szenvedtem ám mert csúnyácska voltam.De tudtam változtatni.Jó lenne ha küldenél akár képet magadról,ide,vagy nekem privibe,segítek neked ha szeretnéd mert én átestem ezen.

22/L

2009. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!